Тонка синьо-жовта лінія

Опінії
28 лютого, 12:38
Тонка синьо-жовта лінія
Фото: Facebook

З таким заголовком і світлиною оборонців Києва днями вийшла одна з провідних британських газет.

Український науковець, публіцист, дослідник історії визвольного руху

Це добре зрозуміла британським читачам алюзія на вислів "тонка червона лінія". В 1854 році, у битві під Балаклавою, тонка – всього у дві шеренги – лінія оборони витримала потужний натиск російської кавалерії, не дозволивши росіянам перемогти.

Ця крилата фраза для британців є синонімом мужності їхнього війська, відчайдушної боротьби з усіх сил на останньому рубежі.

Сьогодні оборонці України тримають тонку синьо-жовту лінію, захищаючи від російської агресії свою країну і її столицю. Захищаючи всю Європу, де наростає хвиля підтримки відваги і мужності українців.

Ми вже зірвали путінський бліцкриґ і засвідчили, що "непереможну" російську армію можна і треба бити. Це ще далеко не перемога, адже натиск ворога може стати ще сильнішим, але нам треба будь-що тримати нашу тонку синьо-жовту лінію.

І на полі бою, і на дипломатичному фронті. Предметом переговорів з ворогом може бути лише припинення збройної агресії та виведення всіх російських військ з нашої землі.

Не може бути предметом переговорів наша внутрішня і зовнішня політика, наш суверенітет і геополітичний вибір, наша свобода, за яку зараз воюють і гинуть кращі сини та доньки нашого народу. Керівництво нашої держави не має допустити використання цих переговорів ворогом як засобу шантажу, демобілізації України і світу, зміцнення позицій російських військ на фронті.

Доки Україна і світ мобілізуються проти російської навали, ми маємо тримати свою синьо-жовту лінію. Лише в нашій стійкості сьогодні – запорука майбутньої перемоги.

Читайте також:
Війна
Бійці бригади «Чорних запорожців» збили ворожий штурмовик Су-25 на Донеччині
18 червня, 12:45
Війна
В акваторії Чорного моря уражений буксир Чорноморського флоту “васілій бех”
17 червня, 11:45
Війна
Одещину обстрілюють ракетами з тимчасово окупованого Криму
14 червня, 16:55
Війна
Бойовика ПВК "Вагнера" Володимира Анданова було знищено під Харковом
07 червня, 10:35
Війна
ССО ЗС України та артилеристи 92 ОМБр вполювали велику «рибу».
04 червня, 14:45