Товариш Кім ініціює сценарій «Сеул за 3 доби»

Опінії
09 січня, 07:00
Товариш Кім ініціює сценарій «Сеул за 3 доби»
Фото: Facebook

Китайська маріонетка у Пхеньяні знову грозить війною південним сусідам. Очевидно, Кім Чен Ину важливо підтримувати войовниче реномé.

Український політик, новинар та телеведучий.

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Днями посперечалися з колегою: чи є у Північної Кореї шанси в разі нападу на Південну? Колега стверджував, що — ні; я ж засумнівався.

Елементарна кількість армії КНДР — майже 1 300 000 бійців. Натомість армія Республіки Корея — лише 360 000 вояків та й площа території, як три Київські області, на хвилиночку...

Тобто дуже мала територія, а тактику «м'ясних штурмів» ніхто не скасовував. Якщо союзники активно не допомагатимуть, або радитимуться, або допомагатимуть як Україні, — «Сеул за три дні» цілком може статися.

Не дай Божé, звісно!

Демократії у прямій війні, на жаль, програватимуть тираніям саме через власну «інституційність». І чим довше демократії приходитимуть до тями, тим їм ставатиме гірше.

Читайте також:
Новини
Президент Алєксандер Вучіч оголосив про намір залишити колективний орган, якщо туди офіційно впустять Косово. Белград провокує конфлікт.
25 березня, 14:54
Опінії
Цинічний цивілізований світ жаліє та співчуває вбивці, який всіляко намагається видати себе за жертву. Зло множиться і шириться планетою.
24 березня, 20:53
Світ
Башкан Ґаґаузії має тотальну електоральну підтримку в автономному регіоні. Також вона однопартієць «молдовського Мертвечука» Ілана Шора.
10 березня, 16:39
Політика
«Побачити путіна і померти!». Гасло, яким керуються очільники всіх проросійських сепаратистських утворень від Придністров'я до Абхазії.
07 березня, 21:41
Новини
У 2023 році військово-повітряні сили НАТО в Європі понад 300 разів піднімались у повітря для перехоплення російських військових літаків.
02 березня, 09:39
Політика
З Тирасполя та Москви навмисно ширять панічні заклики, пророкуючи приєднання бунтівного молдовського регіону до РФ. Криза відверто штучна.
25 лютого, 15:48