Треба усіляких правоохоронців час від часу відправляти на фронт

Опінії
27 травня, 13:24
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

На фронті від них багато толку не буде, але на деяких не дуже відповідальних завданнях вони могли б замінити когось контуженого

Український громадський та політичний діяч, військовий

Я не знаю на яких юридичних підставах збирається міністр внутрішніх справ карати тих, хто незаконно виїхав за кордон.

Якщо це буде новий закон, то він не матиме зворотної сили. А незаконний виїзд — вже закінчене діяння, скоєне в минулому.

Однак якщо оголосити, що усі бійці батальйону Монако (тобто такі, що навіть законно виїхали, але є військовозобовʼязаними і підлягають мобілізації) мають протягом 90 днів зʼявитися у військомати, а інакше є дезертирами, то я — за.

Звісно дезертири в Україну тоді не повернуться. І це прекрасно. Навіщо з ними жити на одній землі? Вона вже їм не належить.

Так само треба усіляких правоохоронців час від часу відправляти на фронт.

На днях бачив як цілий взвод здорових спортивних самців (мусоріли і сбушники) кошмарили приватну компанію на обшуку за абсолютно божевільними приводами.

Весь час дивився на таких собі 30-річних дармоїдів, одягнених з ніг до голови в брендовий одяг і думав: після війни ці істоти будуть полковниками, і ми їх навіть не спитаємо, що вони робили в тилу.

Розумію, що на фронті від подібних мажорів багато толку не буде, але на деяких не дуже відповідальних завданнях вони могли б замінити когось контуженого.

Принаймні подальше карʼєрне зростання має залежати не від кількості обшуканих підприємців, а від того, скільки коп наколошматив загарбників.

Читайте також:
Політика
Про цього стукача я вже роками розповідаю суспільству.
28 вересня, 07:20
Політика
Володимир Зеленський запросив любительку сатаністських перформансів Марину Абрамович бути амбасадором України.
25 вересня, 11:47
Війна
Головне, що ми можемо зробити для повернення наших побратимів — якнайшвидше перемогти ворога.
25 вересня, 07:35
Позиція
Нахіба Полтавській області такий начальник, який працює виключно для себе?
20 вересня, 14:47
Політика
Немиті бородаті паломники у смердючих лапсердаках і мафтир-гитлах з'їхалися з усіх усюд на Черкащину святкувати юдейський Новий рік.
16 вересня, 18:24
Політика
Як би ми не прагнули до Європи та не працювали, Україні не стати ні "другою Польщею", ні "третьою Німеччиною" через географію й історію.
13 вересня, 20:52