Треба усіляких правоохоронців час від часу відправляти на фронт

Опінії
27.05.2023, 13:24
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

На фронті від них багато толку не буде, але на деяких не дуже відповідальних завданнях вони могли б замінити когось контуженого

Український громадський та політичний діяч, військовий

Я не знаю на яких юридичних підставах збирається міністр внутрішніх справ карати тих, хто незаконно виїхав за кордон.

Якщо це буде новий закон, то він не матиме зворотної сили. А незаконний виїзд — вже закінчене діяння, скоєне в минулому.

Однак якщо оголосити, що усі бійці батальйону Монако (тобто такі, що навіть законно виїхали, але є військовозобовʼязаними і підлягають мобілізації) мають протягом 90 днів зʼявитися у військомати, а інакше є дезертирами, то я — за.

Звісно дезертири в Україну тоді не повернуться. І це прекрасно. Навіщо з ними жити на одній землі? Вона вже їм не належить.

Так само треба усіляких правоохоронців час від часу відправляти на фронт.

На днях бачив як цілий взвод здорових спортивних самців (мусоріли і сбушники) кошмарили приватну компанію на обшуку за абсолютно божевільними приводами.

Весь час дивився на таких собі 30-річних дармоїдів, одягнених з ніг до голови в брендовий одяг і думав: після війни ці істоти будуть полковниками, і ми їх навіть не спитаємо, що вони робили в тилу.

Розумію, що на фронті від подібних мажорів багато толку не буде, але на деяких не дуже відповідальних завданнях вони могли б замінити когось контуженого.

Принаймні подальше карʼєрне зростання має залежати не від кількості обшуканих підприємців, а від того, скільки коп наколошматив загарбників.

Читайте також:
Позиція
Нахилянт від ухилянтів Зеленський виступає за те, щоби українці приїжджали з-за кордону вже зараз.
11 червня, 18:38
Полтава
Полтавські «зелені ямщики» постійно говорять про підтримку воїнів, але ніяк цьому не сприяють. Інша справа — карлівські волонтери.
09 червня, 08:18
Війна
На Херсонщині рятувальників примусово направляють у бойові підрозділи МВС.
01 червня, 12:03
Політика
У Мінсоцполітики рекомендують українцям відкладати гроші на старість та готуватися працювати, скільки зможуть.
01 червня, 10:38
Полтава
Спочатку захмарні ціни на газ, потім електроенергія. Тепер воюючій країні «європейські» ціни на бензин і дизпаливо.
22 травня, 09:33
Полтава
Українські захисники вдячні землякам за надану допомогу. Фронтовики із Чернігівського і Харківського напрямків отримали необхідне оснащення.
20 травня, 06:01