У деяких штатах США ще збереглося правосуддя

Опінії
20 листопада, 11:25
У деяких штатах США ще збереглося правосуддя

В США виправдали 18-річного Кайла Ріттенхауса за звинуваченням в умисному вбивстві двох учасників BLM-протестів

Народний депутат України VIII скликання

Колегія присяжних в США виправдала 18-річного юнака Кайла Ріттенхауса за звинуваченням в умисному вбивстві двох учасників BLM-протестів у місті Кеноша, штат Вісконсин. Адвокати Ріттенхауса наполягали, що його дії укладалися у рамки самооборони.

У серпні минулого року, Кайл Ріттенхаус, тоді у віці 17 років, застрелив двох чоловіків і поранив ще одного в руку під час зіткнень.

До речі, усі три були білими. Він був озброєний напівавтоматичною гвинтівкою типу AR-15, а людина, поранена Ріттенхаусом, була озброєна пістолетом. Ріттенхаус сказав, що вийшов захищати автосалон від вандалізму.

У деяких штатах США ще збереглося правосуддя_1

Спершу неозброєний чоловік напав на Ріттенхауса і спробував відібрати його гвинтівку. Ріттенхаус чотири рази вистрілив у нього, поціливши його в пах, руку та стегно, голову та спину. Нападник помер.

Пізніше виявилося, що цей BLM-активіст відсидів 12 років за педофілію і опинився серед погромників буквально на наступний день після того, як вийшов із психлікарні.

У другому місці, після того, як Ріттенхаус спіткнувся під час втечі, він двічі вистрілив у невідомого, який ударив його ногою.

Протестувальники підійшли до Ріттенхауса, коли він все ще був на землі, і чоловік на прізвище Хубер ударив Ріттенхауса скейтбордом і намагався відібрати у нього гвинтівку. Ріттенхаус вистрілив у Хубера один раз, потрапивши тому в груди, що спричинило смерть останнього.

Інший учасник BLM-заворшень, на прізвище Гросскройц, підійшов до Ріттенхауса, направивши на нього пістолет; Ріттенхаус вистрілив йому в руку.

Пізніше під тиском BLM-спільноти Ріттенхауса було заарештовано та звинувачено у вбивстві та незаконному зберіганні вогнепальної зброї.
Ліворадикальний «Американський союз громадянських свобод» (ACLU) закликав не тільки посалити Ріттенхауса, але і відправити у відставку місцевого начальника поліції та шерифа. У заяві ACLU стверджувалося, що підлеглі шерифа браталися з «прихильниками переваги білої раси, що контрпротестували» і не заарештували стрільця.

Тим не менш, посадовців не звільнили, а пізніше суд виправдав і самого Ріттенхауса.

Бачимо, що в США у деяких штатах ще збереглося правосуддя

Читайте також:
Історія із суддею близька до логічного завершення, чи далі буде?
15 листопада, 14:56
Верховна рада України оголосила відбір на дві вакантні посади у Вищій раді правосуддя за своєю квотою
29 жовтня, 14:12
Перший зимовий похід не лише підняв дух військових УНР, але й надихнув на активнішу боротьбу широкі верстви населення України.
вчора, 16:22
У цей день 114 років тому Фінляндія виборола самостійність. Фіни скинули з себе колоніальне ярмо і заходилися мурувати державність.
вчора, 14:01
Для "перевороту" потрібні всього 3 складових: парламентська більшість у 226 голосів, медвисновок і письмове подання Голови Верховного Суду.
вчора, 10:58
Або як скажений принтер підключали до трьохсот вісімдесяти тисяч вчительських ноутбуків...
вчора, 09:47