У нас сформовано клас "недоторканних кошерних небожителiв"

Опінії
28 лютого, 12:23
Олексій Арестович в Італії
Олексій Арестович в Італії

Чому Тимошенко, Арестович та вже колишній нардеп Трухін замість негайної мобілізації до лав ЗСУ, спокійно виїжджають за кордон

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Добрий ранок !

Я, наприклад сьогодні у зоні бойових дій, а Арестович у Римі (smiley)

На мій погляд, президент у черговому щоденному відосіку, як найшвидше, має пояснити всім занадто терплячим, чому війна, злидні, мобілізація, урізання бойових виплат бійцям ЗСУ, які знаходиться на першій та другій лінії, "Армія Наступу", і  заборона виїзду за кордон - це все "щастя" виключно для звичайних українців, а Гордонів, Арестовичів, Голіків, Тимошенків, Рабіновичів, та їхніх дітей, це чомусь зовсім не торкається.

З огляду на поточну ситуацію в державі, та постійну наочну демонстрацію ситого життя та закордонних турне "слуг народу",  вже багато кому цілком зрозуміло, що у нас сформовано клас "недоторканних кошерних небожителів", які можуть спокійно красти гуманітарку, продавати для ЗСУ яйця по 17 грн, та красиво відпочивати разом зі своїми дітьми під час війни, називаючи всіх хто торкається цієї гострої теми - агентами кремля та антисемітами.

P.S

Я хочу запитати у Зеленського, ЧОМУ Кирило Тимошенко, Олексiй Арестович та вже колишнiй нардеп Трухiн замiсть негайноï мобiлiзацiï до лав ЗСУ, спокiйно виïжджають за кордон, чому ïх не вiдловлюють представники вiйськоматiв, якi що дня полюють на звичайних украïнцiв вiдловлюючи людей, як тварин на Харкiвщинi, Полтавщинi, Одещинi та Днiпропетровщинi ?

Не знаю як кому, але мені не складно зрозуміти паралель справжньої національної ідентичності цих героїв.

Обізнані люди кажуть, що всi цi "кошернi псевдопатрiоти" насолоджуються вiльним та безперешкодним перетином кордону пiд час вiйни саме завдяки чудодiйному паспорту громадянина Iзраïля, якщо це не так , то пояснiть нам всiм тодi як ?

Читайте також:
Опінії
Колись найвеличнішому лідору з Кривого Рогу не вдалося підкупити московита Алєксандра Маслякова. Нині взявся за американця Руперта Мердока.
21 листопада, 21:30
Політика
Президенту нічого і нікого боятися. Крім послужливих ідіотів.
18 листопада, 10:25
Політика
Віктор Хоренко дізнався про своє звільнення зі ЗМІ.
04 листопада, 07:25
Блоги
Одна з ознак цивілізації – відношення до договору. Володимир Зеленський відверто ігнорує цю усталену норму.
03 вересня, 21:39
Виміри
На Полтавщині слуги Зеленського будують лінію захисту.
25 серпня, 18:05
Політика
Напередодні великої війни йому ввижалися травневі шашлики... Може досить щось вживати?
06 серпня, 07:25