У Panasonic розробили новий водневий генератор, що дає дешеву електрику і гарячу воду

СВІТ
29 липня, 09:29
У Panasonic розробили новий водневий генератор, що  дає дешеву електрику і гарячу воду

Генератор PH3 можна встановлювати навіть у відносно невеликих приміщеннях, як житлових, так і комерційних.

Генератор PH3 здатний виробляти максимум 10 кВт потужності постійного струму і близько 8,2 кВт тепла, яке можна використовувати для нагріву води приблизно до 60°C.

Компанія Panasonic розробила інноваційний генератор потужністю 10 кВт, який планує з жовтня 2024 року продавати в Європі, Австралії та Китаї, він виробляє енергію за допомогою хімічної реакції між воднем високої чистоти і киснем з повітря. Пристрій планують продавати в країнах Європи, в Австралії та Китаї.

Про це пише Ecoticias.

У жовтні 2021 року Panasonic випустила генератор на паливних елементах на чистому водні потужністю 5 кВт, відомий як PH1 (трипровідний однофазний тип). Тепер компанія представила нову модель PH3 (тип DC), орієнтовану на зарубіжні ринки, з метою повного розширення свого бізнесу за межами Японії.

PH3 — це метод когенерації, здатний виробляти максимум 10 кВт потужності постійного струму і близько 8,2 кВт теплової енергії, яку можна використовувати для нагріву води приблизно до 60°C.

Продукт призначений для розподілу потужності постійного струму (DC) для підтримки напруги живлення в найрізноманітніших країнах і регіонах. Він має електричний ККД 57% (постійний струм, низька напруга), ефективність рекуперації тепла 47% (низька напруга) і загальний ККД 104%*3. Його висока ефективність допомагає знизити експлуатаційні витрати за рахунок меншого використання водню. Крім того, період зупинки при капітальному ремонті розрахований на 15 років, що гарантує тривалий термін експлуатації, що може знизити витрати протягом життєвого циклу.

 Новий генератор водню Panasonic: принцип роботи
Новий генератор водню Panasonic: принцип роботи

Генератор PH3 можна встановлювати навіть у відносно невеликих приміщеннях, як житлових, так і комерційних. Крім того, він може працювати в різних умовах навколишнього середовища, витримуючи низькі температури (до -15°C) і велику висоту (до 1000 м). Аналогічно, вихідну потужність можна регулювати з кроком 1 кВт у діапазоні від 4 до 10 кВт на модуль.

Можна підключити до 250 модулів генераторів на паливних елементах на чистому водні, що дає змогу планувати та контролювати виробництво енергії. Точки доступу для обслуговування у пристрої розташовані спереду, що спрощує роботу.

Компанія планує провести кілька демонстрацій роботи генератора на своїх заводах в Уельсі та Німеччині. Panasonic прагне розширити використання водню як життєздатної альтернативи поновлюваним джерелам енергії, сприяючи процесу декарбонізації. У компанії впевнені, що водень поступово приходитиме не тільки на підприємства, а й у будинки.

Читайте також:
Життя
Нейрочіп від стартапу Ілона Маска використають у Канаді
21 листопада, 18:16
Мистецтво
Портрет математика Алана Тюрінга, який створив робот Ai-Da, став першим твором мистецтва, проданим на аукціоні
08 листопада, 16:04
Життя
У той час, коли розумні рухаються в науковому просторі, інші рухаються у зворотньому напрямку.
04 листопада, 11:43
Економіка
Українська компанія «Awedyne» анонсувала найновішу зброю. Нею наші захисники ліквідовуватимуть вибухову загрозу з повітря.
29 жовтня, 08:22
Світ
Міноборони США напередодні додало компанію до списку таких, що співпрацюють з військовими.
19 жовтня, 11:00
Війна
Журналісти провели два дні, подорожуючи країною з підрозділом безпілотників, коли він готувався запустити понад 100 безпілотників за ніч.
17 жовтня, 10:27