У справі Деркача помітний слід Луценка

Опінії
10.11.2020, 12:04
Американський юрист Р. Джуліані (ліворуч) з кремлівським агентом А. Деркачем (праворуч)
Американський юрист Р. Джуліані (ліворуч) з кремлівським агентом А. Деркачем (праворуч)

Юрій Луценко — самостійний гравець, який має бізнес із представниками структури "Приват" олігарха Ігоря Коломойського.

Політолог

Учасник позаминулої спецоперації по руйнуванню двопартійної підтримки України в США висловився щодо учасника попередньої операції по руйнуванню підтримки України в США Андрія Деркача. Якщо коротко, то ось так воно і називається, відвертальний маневр.

Чомусь саме після остаточної інформації щодо перемоги Байдена Лещенко вирішив оприлюднити такі важливі дані щодо участі Порошенка в операції Деркача і Луценка.

Це після того, як Коломойський обклав своїми людьми Рудольфа Джуліані донесхочу. Дубінського в версії Лещенка Деркачу під руку теж Порошенко підкинув?

Вся біда в тому, що Луценко — самостійний гравець і мав "мутки" з Коломойським ще у часах "помаранчевої політики". Зокрема, у вигляді спільного з Палицею бізнесу.

Та і заява від весни 2019 року про те, що у справі про виведення 5 млрд доларів Коломойським з "ПриватБанку" нема постраждалих навряд чи могла бути реверансом Порошенку. Останній, до слова, будував значну частину своєї кампанії на протидії Коломойському.

Врешті, Коломойський ручний прокурорчик Кулик який спільно з Деркачем оприлюднював плівки проти Байдена в часи Луценка був абсолютно сиром в маслі ГПУ, і під нього Юрій Віталійович спецом створював департамент своїм наказом. Потім той самий Кулик, до речі, висував підозри Порошенку і Гонтаревій.

Та і справи в США лежать зовсім не на Порошенка, а саме на Коломойського. Це ніби давно доведено і відомо усім, хто має 15 хвилин "на погуглити".

Але нове в цій історії те, що тепер Лещенко публічно вступається за бородату бабусю Коломойського, адже тому світить депортація і розслідування усіх бурхливих витків діяльності. Західні політики та дипломати ще забагато читають Луценка, тож можуть зробити дуже багато неправильних для своїх країн висновків.

А мої висновки прості: якщо посольство США буде і далі тримати поряд з собою і довіряти цим антикорупціонерам з великої дороги, то чекає їх новий скандал через 4-5 років з новим Деркачем і новими компроматами. І всі знову проморгають хто кому кум і де це вигідно.

У справі Деркача помітний слід Луценка_1
Читайте також:
На хабарі в 180 000 гривень ДБР затримало податківців
13 травня, 09:37
Суддя Ковбаса коштом платників податків збагатився майже на 1,5 млн грн за останній рік.
06 травня, 16:45
Аудит "Коронавірусного фонду" виявив порушень на 407 мільйонів гривень.
26 квітня, 08:51
Під Петра Порошенка продовжують "копати".
22 квітня, 16:01
“Голова НКРЕКП всіляко сприяв початку закупівлі російського струму і неодноразово публічного його виправдовував”.
22 квітня, 15:23
Заступник керівника СЗР допомагав ексголові ОАСКу переховувати нажите "непосильним суддівством".
21 квітня, 22:14