У справі Деркача помітний слід Луценка

Опінії
10 листопада, 12:04
Американський юрист Р. Джуліані (ліворуч) з кремлівським агентом А. Деркачем (праворуч)
Американський юрист Р. Джуліані (ліворуч) з кремлівським агентом А. Деркачем (праворуч)

Юрій Луценко — самостійний гравець, який має бізнес із представниками структури "Приват" олігарха Ігоря Коломойського.

Політолог

Учасник позаминулої спецоперації по руйнуванню двопартійної підтримки України в США висловився щодо учасника попередньої операції по руйнуванню підтримки України в США Андрія Деркача. Якщо коротко, то ось так воно і називається, відвертальний маневр.

Чомусь саме після остаточної інформації щодо перемоги Байдена Лещенко вирішив оприлюднити такі важливі дані щодо участі Порошенка в операції Деркача і Луценка.

Це після того, як Коломойський обклав своїми людьми Рудольфа Джуліані донесхочу. Дубінського в версії Лещенка Деркачу під руку теж Порошенко підкинув?

Вся біда в тому, що Луценко — самостійний гравець і мав "мутки" з Коломойським ще у часах "помаранчевої політики". Зокрема, у вигляді спільного з Палицею бізнесу.

Та і заява від весни 2019 року про те, що у справі про виведення 5 млрд доларів Коломойським з "ПриватБанку" нема постраждалих навряд чи могла бути реверансом Порошенку. Останній, до слова, будував значну частину своєї кампанії на протидії Коломойському.

Врешті, Коломойський ручний прокурорчик Кулик який спільно з Деркачем оприлюднював плівки проти Байдена в часи Луценка був абсолютно сиром в маслі ГПУ, і під нього Юрій Віталійович спецом створював департамент своїм наказом. Потім той самий Кулик, до речі, висував підозри Порошенку і Гонтаревій.

Та і справи в США лежать зовсім не на Порошенка, а саме на Коломойського. Це ніби давно доведено і відомо усім, хто має 15 хвилин "на погуглити".

Але нове в цій історії те, що тепер Лещенко публічно вступається за бородату бабусю Коломойського, адже тому світить депортація і розслідування усіх бурхливих витків діяльності. Західні політики та дипломати ще забагато читають Луценка, тож можуть зробити дуже багато неправильних для своїх країн висновків.

А мої висновки прості: якщо посольство США буде і далі тримати поряд з собою і довіряти цим антикорупціонерам з великої дороги, то чекає їх новий скандал через 4-5 років з новим Деркачем і новими компроматами. І всі знову проморгають хто кому кум і де це вигідно.

У справі Деркача помітний слід Луценка_1
Читайте також:
«Процики» як палка в колесо місцевому самоврядуванню
16 листопада, 09:06
Продовжуємо знайомити наших читачів з ситуацією в нафтогазовій сфері
14 листопада, 10:05
Лісова галузь України продовжує потерпати від засилля ненажерливих корупціонерів.
02 листопада, 13:49
Конституційний суд зухвало відповів на перше запитання зе щодо корупції.
30 жовтня, 12:45
Власники онлайн-казино, що працюють в Україні, порушують чинне законодавство, сплачуючи податки країні-агресору.
29 жовтня, 12:35
Розкішний спосіб життя народного депутата-українофоба не відповідає задекларованим ним статкам.
07 жовтня, 12:05