У Японії створили лампи здатні  вбивати коронавірус

СВІТ
22 вересня, 16:23
У Японії створили лампи здатні  вбивати коронавірус
Фото: belta.by

Ультрафіолетова лампа «Care 222 знищує 99% вірусів та бактерій у повітрі й на відстані 2,5 метра від лампи за 6–7 хвилин.

Японія створила безпечні для людини ультрафіолетові лампи «Care 222», що здатні знищувати коронавірус у приміщеннях.

Про це повідомляє Kyodo News.

Зазначається, що лампи будуть використовувати для дезінфекції приміщень і поверхонь, зокрема, у ліфтах, поїздах, автобусах, офісах, магазинах та в інших місцях.

Виробник освітлювального обладнання Ushio Inc створив лампи у співпраці з Колумбійським університетом. Зазвичай УФ-лампи широко використовуються як ефективний засіб стерилізації, особливо в медичній та харчовій промисловості, але звичайні УФ-промені не можна використовувати в приміщеннях, де є люди, оскільки вони викликають рак шкіри та проблеми з очима. Звичайні лампи випромінюють світло довжиною хвилі 254 нанометри, а нова лампа випускає хвилі довжиною 222 нанометри.

«Такі хвилі безпечні для людини, але вони руйнівно діють на коронавірус», – йдеться у повідомленні.

У компанії заявили, що «Care 222» знищує 99% вірусів та бактерій у повітрі і на поверхні 3 кв. м на відстані 2,5 метра від лампи за 6–7 хвилин.

Вага пристрою складає 1,2 кг і має розмір книги середнього розміру. Зараз вартість однієї лампи становить близько $2860.

На цей час компанія приймає замовлення лише від медичних установ, але планує обслуговувати й інших споживачів. 
 

Читайте також:
Антитіла до вірусу SARS-CoV-2, відомого як COVID-19, зберігаються в людському організмі не більше 4 місяців після одужання.
15 жовтня, 09:42
Черговий із передвиборчих постулатів Порошенка — Віра — руйнується через недоступність лікарні "Оберіг" звичайному українцю.
14 жовтня, 12:15
Смерть медиків від вірусного захворювання, обличчя яких використали для агітації, показує нездатність Зе-команди впоратися з пандемією.
05 жовтня, 11:24
Мешканці сусідніх із Гадячем сільських громад віднині мають доступ до сучасного медичного обслуговування.
25 липня, 08:58
4 липня у міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова вперше провели три унікальних трансплантації: серця та двох нирок.
04 липня, 13:40
Лунають думки, що для керівництва міськради настав час жнив – збирання коштів з головних лікарів за право залишатися на своїх посадах.
18 червня, 18:28