У Японії створили лампи здатні  вбивати коронавірус

СВІТ
22.09.2020, 16:23
У Японії створили лампи здатні  вбивати коронавірус
Фото: belta.by

Ультрафіолетова лампа «Care 222 знищує 99% вірусів та бактерій у повітрі й на відстані 2,5 метра від лампи за 6–7 хвилин.

Японія створила безпечні для людини ультрафіолетові лампи «Care 222», що здатні знищувати коронавірус у приміщеннях.

Про це повідомляє Kyodo News.

Зазначається, що лампи будуть використовувати для дезінфекції приміщень і поверхонь, зокрема, у ліфтах, поїздах, автобусах, офісах, магазинах та в інших місцях.

Виробник освітлювального обладнання Ushio Inc створив лампи у співпраці з Колумбійським університетом. Зазвичай УФ-лампи широко використовуються як ефективний засіб стерилізації, особливо в медичній та харчовій промисловості, але звичайні УФ-промені не можна використовувати в приміщеннях, де є люди, оскільки вони викликають рак шкіри та проблеми з очима. Звичайні лампи випромінюють світло довжиною хвилі 254 нанометри, а нова лампа випускає хвилі довжиною 222 нанометри.

«Такі хвилі безпечні для людини, але вони руйнівно діють на коронавірус», – йдеться у повідомленні.

У компанії заявили, що «Care 222» знищує 99% вірусів та бактерій у повітрі і на поверхні 3 кв. м на відстані 2,5 метра від лампи за 6–7 хвилин.

Вага пристрою складає 1,2 кг і має розмір книги середнього розміру. Зараз вартість однієї лампи становить близько $2860.

На цей час компанія приймає замовлення лише від медичних установ, але планує обслуговувати й інших споживачів. 
 

Читайте також:
Світ
Американські науковці знайшли нову причину невиліковного захворювання. З'ясувалося, що проблема у збільшенні крапель жиру у клітинах мозку.
17 березня, 14:53
Життя
Здавна людство досягло великого прогресу у діагностиці та лікуванні сухот. Це інфекційне захворювання викликають палички Коха.
15 березня, 19:17
Життя
Дерматологи з лікарні Ханчжоу Чжецзянського медичного університету приголомшили дослідженням. Виявилося, що алопеція залежить від бактерій.
13 березня, 07:10
Життя
Учасники дослідження, віком 18-30 років, перебували під постійним наглядом протягом двох 24-годинних сеансів. Вони спали вночі по 8 годин.
12 березня, 14:55
Життя
Біологи з'ясували: деякі ґрунтові й озерні бактерії високогірного азійського краю виробляють молекули рифаміцинів, кадаміцинів, хадаміцинів.
04 березня, 22:40
Життя
Міжнародна команда біологів дослідила бібліотеку, яка містить понад 50 мільярдів різних людських антитіл. Протиотруту випробували на мишах.
25 лютого, 16:39