У Японії створили лампи здатні  вбивати коронавірус

СВІТ
22.09.2020, 16:23
У Японії створили лампи здатні  вбивати коронавірус
Фото: belta.by

Ультрафіолетова лампа «Care 222 знищує 99% вірусів та бактерій у повітрі й на відстані 2,5 метра від лампи за 6–7 хвилин.

Японія створила безпечні для людини ультрафіолетові лампи «Care 222», що здатні знищувати коронавірус у приміщеннях.

Про це повідомляє Kyodo News.

Зазначається, що лампи будуть використовувати для дезінфекції приміщень і поверхонь, зокрема, у ліфтах, поїздах, автобусах, офісах, магазинах та в інших місцях.

Виробник освітлювального обладнання Ushio Inc створив лампи у співпраці з Колумбійським університетом. Зазвичай УФ-лампи широко використовуються як ефективний засіб стерилізації, особливо в медичній та харчовій промисловості, але звичайні УФ-промені не можна використовувати в приміщеннях, де є люди, оскільки вони викликають рак шкіри та проблеми з очима. Звичайні лампи випромінюють світло довжиною хвилі 254 нанометри, а нова лампа випускає хвилі довжиною 222 нанометри.

«Такі хвилі безпечні для людини, але вони руйнівно діють на коронавірус», – йдеться у повідомленні.

У компанії заявили, що «Care 222» знищує 99% вірусів та бактерій у повітрі і на поверхні 3 кв. м на відстані 2,5 метра від лампи за 6–7 хвилин.

Вага пристрою складає 1,2 кг і має розмір книги середнього розміру. Зараз вартість однієї лампи становить близько $2860.

На цей час компанія приймає замовлення лише від медичних установ, але планує обслуговувати й інших споживачів. 
 

вибір редакції
Читайте також:
Життя
Впродовж наступної чверті століття на планеті спостерігатиметься збільшення диспропорцій. Людству загрожує нова невиліковна чума.
11 листопада, 21:49
Життя
Хутрові звірі опинилися під загрозою знищення. Науковці стверджують, що рідкісні ссавці є носіями мутованих аналогів COVID-19.
10 вересня, 19:22
Життя
Найгірший стан справ у дошкільнят. Часте «залипання у блакитних екранах» підвищує їхню схильність до прояву гніву та фрустрації.
14 серпня, 06:08
Життя
У Гонконґу розробили засіб для лікування раку носогорла. Він знищує мутовані й впливає на імунні клітини, провокуючи боротьбу із хворобою.
26 червня, 06:09
Життя
Комахи мають надзвичайну чуйність нюхових нейронів. Медоносних бджіл можна використовувати для розробки нових засобів ранньої діагностики.
16 червня, 17:30
Життя
У новому дослідженні взяли участь 9065 осіб. 19,5% із них скаржилися на психотичні розлади, 11,4% — на депресію, 9,7% — на тривожний розлад.
02 червня, 07:51