Убогі крокують Полтавою.

Позиція
01.12.2023, 12:30

Убогі інтелектуали, яких наротні необтяжені розумом шлунки привели до влади в Полтаві, впевнено обіцяють обіцяти і надалі.

Після довгих спічів Ямщикової з розмахуваннями руками на фоні техніки, в театрі владного абсурду прийшла черга мамаївського прихвосня українофоба Пархоменка.

Який заангажував подібних йому присутніх прожектами 2030 року.

Убогі крокують Полтавою._1

Дивлячись на стан міста, в який його перетворили ці мамаї, половинки, четвертинки, денщики, ямщики, та подібні їм арахамії, слухаючи їх розмахування руками і прожекти майбутніх успіхів, розумієш, що кара небесна зійшла на містян, затьмаривши їм розум.

Не хочеться екстраполювати на більш широку авдиторію, щоб, не дай боже, не зачепити випадково Сонцесяйного лідора всіх лідорів, та членів і ....(не знаю, як прописати фемінітивом член) секти Найвеличнішого.

Але, розумні або мають тікати якнайшвидше подалі від залишенців, або, врешті решт, схаменутися, зібратися, та вирішити - як нам жити надалі.

Бо прожекти ї..х хапуг країну і Полтаву до щастя не приведуть.

Убогі крокують Полтавою._3Убогі крокують Полтавою._4Убогі крокують Полтавою._5Убогі крокують Полтавою._6
Автор : Геннадій Сікалов
Читайте також:
Політика
Їх змусять повторно підтвердити свою придатність або непридатність до військової служби
вчора, 15:28
Полтава
Свідомі українці гуртуються у тилу задля спільної мети: наблизити перемогу над росією. Тому допомагати фронтовикам є обов'язком кожного.
01 березня, 12:36
Полтава
Оскільки яйценосні столичні чиновники свідомо зволікають із закриттям потреб фронтовиків, тягар допомоги армії досі лежить на волонтерах.
14 лютого, 06:03