Україні потрібне якісне іномовлення

Опінії
04 січня, 11:55
Україні потрібне якісне іномовлення

Час переконувати закордонних «рускоговорящіх» за рахунок платників податків і обмежених ресурсів для оборони країни точно минув!

Політик, дипломат, громадський і державний діяч

Поки ще проєкт FREEДОМ не роздав ще в цьому році всі бюджетні кошти на всякі сумнівні телешоу — він має переорієнтувати свою роботу на іномовлення. 

Журналісти, які не здатні говорити іноземними (не лише російською) мовами, мають собі знайти інше місце роботи або амплуа, а англо-, франко-іспано- німецькомовні  мають бути залученими до інформаційного іномовлення. 

Ще раз: саме до інформаційного.

Існуючі нішеві проєкти, які витрачають в 3-5 разів більше коштів на кулінарну дипломатію важливі, але точно не зараз. Це дійсно збільшує аудиторію, але ресурси наші зараз обмежені і є необхідність їх пріоритетного використання. 

Потрібне моментальне донесення до закордонних аудиторій фактів російських злочинів, демонстрації згуртованості і солідарності з Україною, розвінчування російських фейків і пропаганди.

Також важливо не перетворювати державний УКРІНФОРМ, який непогано останнім часом працював, у новий черговий ДОМ.

Якщо когось від цих моїх пропозицій «глючить», або, скоріше — «сільно напрягаєт», то повідомляю, що я особисто відмовився вже давно надавати інтерв`ю російською не тільки FREEДОМ, але й дружнім (американським, німецьким, литовським, польським російськомовним каналам), до чого закликаю і колег. 

І так —маю право наполягати на цих змінах, бо регулярно плачу великі податки і маю досвід у цій сфері.

Читайте також:
Опінії
Кремлівський бункерний диктатор не зупиниться, поки не отримає фатальну відсіч від українців. Його орда має згинути, як роса на сонці...
01 квітня, 21:53
Війна
Українцям слід менше користуватися соціальними мережами та припинити ширити ворожу пропаганду. Паніка не наближає перемогу.
29 березня, 14:52
Економіка
Мавпуючи московських васалів, прем'єр-міністр КНР розвісив локшину на вуха зажерливих єврокомуністів. Сталося це у швейцарському Давосі.
21 січня, 07:59
Спорт
Гравців клубів «Антальяспор» Саґіва Єхезкеля та «Башакшехір» Едена Карцева затримали у Туреччині. Вони «публічно розпалювали ворожнечу».
16 січня, 06:08
Політика
Старша донька 45-го американського президента разом із чоловіком перебувають з офіційним візитом в Ізраїлі. Подібне тягне до подібного.
22.12.2023, 19:45
Світ
Головний російський воєнний злочинець звернувся із багатогодинним словесним проносом до власного плебсу. Нічого нового він не сказав.
15.12.2023, 12:48