Україні потрібне якісне іномовлення

Опінії
04 січня, 11:55
Україні потрібне якісне іномовлення

Час переконувати закордонних «рускоговорящіх» за рахунок платників податків і обмежених ресурсів для оборони країни точно минув!

Політик, дипломат, громадський і державний діяч

Поки ще проєкт FREEДОМ не роздав ще в цьому році всі бюджетні кошти на всякі сумнівні телешоу — він має переорієнтувати свою роботу на іномовлення. 

Журналісти, які не здатні говорити іноземними (не лише російською) мовами, мають собі знайти інше місце роботи або амплуа, а англо-, франко-іспано- німецькомовні  мають бути залученими до інформаційного іномовлення. 

Ще раз: саме до інформаційного.

Існуючі нішеві проєкти, які витрачають в 3-5 разів більше коштів на кулінарну дипломатію важливі, але точно не зараз. Це дійсно збільшує аудиторію, але ресурси наші зараз обмежені і є необхідність їх пріоритетного використання. 

Потрібне моментальне донесення до закордонних аудиторій фактів російських злочинів, демонстрації згуртованості і солідарності з Україною, розвінчування російських фейків і пропаганди.

Також важливо не перетворювати державний УКРІНФОРМ, який непогано останнім часом працював, у новий черговий ДОМ.

Якщо когось від цих моїх пропозицій «глючить», або, скоріше — «сільно напрягаєт», то повідомляю, що я особисто відмовився вже давно надавати інтерв`ю російською не тільки FREEДОМ, але й дружнім (американським, німецьким, литовським, польським російськомовним каналам), до чого закликаю і колег. 

І так —маю право наполягати на цих змінах, бо регулярно плачу великі податки і маю досвід у цій сфері.

Читайте також:
Політика
У разі, якщо адміністратори Facebook чи Instagram помітять мову ворожнечі щодо євреїв, користувачів каратимуть. Штрафами не обмежаться.
вчора, 08:28
Опінії
Головні ненависниці, які знущалися з людей за ознаками віку, статі, фізіології, дикції, стали нити. Мовляв, їх цькують «войовничі гієни».
10 липня, 07:11
Політика
Одіозний українофоб Геннадій Труханов знову розщедрився на скандал. Міського голову турбує зростання ненависті до всього російського.
09 липня, 21:43
Політика
Чинний угорський прем'єр-міністр уміло спекулює історичними подіями. Ба більше: він маніпулює фактами заради утримання у руках влади.
05 липня, 21:43
Політика
Однопартійці Анґели Меркель повернулися до пацифістської риторики. Мовляв, Київ має берегти людей, домовившись про кінець війни із Москвою.
27 червня, 14:55
Світ
Попри те, що Верховний суд в Онтаріо став на бік шиїтських терористів у збитті літака МАУ, Тегеран вирішив вдарити по Оттаві дипломатією.
25 червня, 12:35