Українська влада винна в авіакатастрофі літака в Ірані

Опінії
09.01.2020, 16:40
Українська влада винна в авіакатастрофі літака в Ірані
Фото: mind.ua

Увага! Я зараз виступаю у ролі прокурора із серйозними звинуваченнями!

Український політик, правозахисник, народний депутат України 8-го скликання

Чи винна українська влада в авіакатастрофі літака в Ірані? Я вважаю що так, і безпосередньо Зеленський!
Розберімо у деталях.

3 січня США ракетним ударом вбивають іранського генерала Сулеймані. Всі ЗМІ пишуть, що очікується відповідь Ірану силою. В.о. міністра закордонних справ Оману Юсуф бін Аляви бін Абдалла висловлює співчуття Ірану.

У цей час Президент України таємно прибуває в Оман з метою туризму або по офшорним справам мінімізації податків.

4 січня ЗМІ України пишуть, що в результаті американо-іранського конфлікту може постраждати Україна.

5 січня вранці Зеленського помічають в Омані. ЗМІ оприлюднюють фото. Прес-служба неправдиво каже, що це офіційний візит за приватні кошти.

5 січня, вечір. На сторінці Президента України з'являється фото про його зустріч із Юсуфом бін Аляви бін Абдалла.

Без анонсів з боку держав, супроводу посольств, в порушення протокольних дипломатичних норм тощо. Під час зустрічі Зеленський підіймає питання отримання інвестицій від Оману. Я одразу даю пост у ФБ, що після такої зустрічі слід чекати жорстку реакцію з боку США — це міжнародний скандал просити гроші у тих, хто засуджує політику американців.

6 січня я зранку я даю пост у ФБ, де вимагаю у Зеленського негайного повернення в Україну на його президентському літаку, оскільки спостерігається ескалація конфлікту і ракетні сили Ірану приведені у бойову готовність. Президент України продовжує свій відпочинок і проводить ще одну другорядну зустріч із чиновником держрезерву Оману. Знову без краваток, держпрапорів, тобто неофіційну, "для галочки".

6 січня я роблю пряму трансляцію у ФБ, на якій закликаю Президента України не жартувати та негайно повертатися до виконання своїх повноважень. На Близькому Сході небезпечно і це загрожує безпеці України.

Зеленський продовжує свій вояж і ігнорує мій заклик.

7 січня зранку Офіс Зеленського повідомив, що у нього відбулась телефонна розмова із Держсекретарем Помпео. Розмовляли про конфлікт на Близькому Сході. До сих пір не зрозуміло як відбувалась ця розмова, оскільки в Омані у Зеленського не було захищеного зв'язку. Цілком вірогідно, що Іранські спецслужби знали деталі цієї розмови, в якій Україна підтримала США.

ООН і НАТО проводять консультації з приводу конфлікту на Близькому Сході. Україна не цікавиться цими заходами, своїх представників туди не делегує.

8 січня, ніч. Іран нападає на військові бази США в Іраку. Американці закривають повітряний простір для своїх цивільних літаків у регіоні.

Для прийняття рішень українською владою щодо цих подій залишалися лічені години!

Відповідно до статті 6 Повітряного Кодексу України Державіаслужба зобов'язана заборонити польоти цивільної авіації у разі наявності небезпеки. Навіть якщо вони не мали повної інформації на ранок 8 січня, її мала наша розвідка та інші спецслужби, вірогідно представники посольств України в регіоні. Вони мали б довести цю інформацію до Президента України. Але той нікого не попередив про свій візит в Оман, не мав захищених ліній зв'язку, вірогідно у ніч трагедії спав у номері свого готелю і взагалі втратив контроль над управлінням державою!

Стаття 102 Конституції України вказує, що Президент є "гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини та громадянина". Для реалізації цих функцій Президент приймає рішення, які мають силу законодавчих актів, а в разі необхідності — безпосередньо втручається в критичну ситуацію з метою усунення будь-якої загрози для держави та її громадян.

Цього зроблено не було!!! Президент мав забезпечити скасування рейсів українських літаків в регіоні бойових дій інших держав, коли в повітрі літають ракети. І якщо цього не зробила Державіаслужба, то це пряма президентська дія!

Я вбачаю, що якщо літак був знищений ракетою, або в результаті теракту, то Зеленський знехтував своїми обов'язками Президента України, чим вчинив злочин, службову недбалість із тяжкими наслідками. А це вже підстава для початку процедури імпічменту!!!

Це жах! Думай ТЕ!

Читайте також:
Робота у лавах Служби безпеки України давно перетворилася на звичайне заробляння грошей; про національну безпеку її службовцям не йдеться.
11:24
Кремль поспішає втілити у життя новий сценарій гібридної війни, в якому кум Владіміра Путіна є єдиним "гарантом" реінтеграції Донбасу.
08:51
Перепрошуємо, панове, але це – фасилітація головного мозку!
23 січня, 17:45
Денис Шмигаль за погодженням з Офісом президента визначив пріоритети влади: понад 100 млн грн на потреби МВС, для ЗСУ ні копійки.
23 січня, 11:18
Державне бюро розслідувань – корупційна клоака на короткому повідку українофоба Портнова.
21 січня, 08:59
У 2019 році Зеленський переміг тільки тому, що народу було однаково, за кого голосувати, аби тільки усунути "баригу" Порошенка.
20 січня, 11:24