Created with Sketch.

Українські партизани розширюють діяльність на російську територію

12.09.2023, 20:28
Фото: Атеш

Попри всі спроби Москви знищити у зародку національно-визвольний рух поневолених і окупованих народів підпілля активізується.

Відповідну заяву про створення своїх регіональних штабів у межах державних кордонів РФ оприлюднили представники руху "Атеш", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що підпільники більше не обмежуються тереном Кримського півострова, де до нині здійснювали успішну пропагандистську і диверсійно-розвідувальну діяльність.

«Публічно оголошуємо, що рух "Атеш" створює регіональні штаби! З метою підвищення ефективності роботи ми сформували нові регіональні координаційні осередки. Вони координуватимуть роботу агентів залежно від їхнього географічного розташування:

Ми збираємо інформацію та плануємо дії з метою якнайшвидшого звільнення всіх незаконно захоплених росіянами територій. Обіцяємо, далі буде більше», – заявили вітчизняні партизани.

Крім того, медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати, що російські силові органи б'ють на сполох через ерзянське і мокшанське підпілля.

Читайте також
У Кременчуці відбувся закритий вишкіл ОУМ «ГРІМ» імені Тараса Бобанича
Війна
Слово, що тримає країну: зустріч із Русланом Горовим у Кременчуці
Мистецтво
Вєніславський виступив проти сіоністів і Зеленського
Новини
В Україні створять спеціальні центри підготовки до нацспротиву
Політика
Фільм «2000 метрів до Андріївки» здобув премію Американського товариства кінематографістів
Історія
Аслан Масхадов: «Ми створимо повноцінну Ісламську державу»
Новини