На Росії б'ють на сполох через ерзянське і мокшанське підпілля

СВІТ
21.06.2023, 20:03
На Росії б'ють на сполох через ерзянське і мокшанське підпілля

Рішуча діяльність представників двох близьких поневолених Москвою фіно-угорських народів викликала страх мордовських чиновників і гебістів.

Красномовним свідченням є замовний матеріал, викладений на шпальтах одного з підконтрольних місцевому ґауляйтеру Артьому Здунову пропагандистського видання, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що російський окупаційний режим у Мордовії звинуватив (уже вкотре) ерзянських та мокшанських самостійників у роботі на... українські спеціальні служби (!), причому нібито за гроші.

Найбільший докір у вигляді ображеного скавчання прокремлівської "мордви" отримав Інязор і військовослужбовець Збройних Сил України Боляєнь Сирєсь, який зумів радикалізувати не тільки одноплемінників.

Водночас гебісти із Саранська взялися шукати "мокшанських екстремістів", що підбурюють молодь на вчинення "антиконституційних дій проти законної російської влади", перебуваючи чи то у Стамбулі, чи у Києві.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" вкотре інформує читачів про те, що днями ерзянські партизани з організації "Od Vij" спалили автівку ґауляйтера у Мордовії.

Читайте також:
Опінії
Чому суд виправдав його вбивцю?
25 травня, 18:12
Опінії
Зберегти життя українського солдата «на нулі» можна шляхом докорінних змін. Причому не тільки в армії, а й у державі в цілому тут і зараз.
07 травня, 13:46
Політика
У суспільстві, де панівною верствою є кидали, лихварі й спекулянти, наявність інтелекту — перешкода до соціального успіху. Наша нація хвора.
02 травня, 07:01
Війна
От хто запустив байку, що допомагають тільки тим, хто перемагає і не здається? На чому взагалі базується це хибне твердження?
26 квітня, 20:35
Історія
Сили повстанців разом із місцевими селянами становили неповних 5 тис. бійців — ворожі не менше 30 тисяч.
25 квітня, 10:02
Світ
Нащадки поневоленого московитами у XIX столітті кавказького народу мають нагоду повстати проти окупантів. Чи скористаються вони шансом?
17 квітня, 14:45