На Росії б'ють на сполох через ерзянське і мокшанське підпілля

СВІТ
21 червня, 20:03
На Росії б'ють на сполох через ерзянське і мокшанське підпілля

Рішуча діяльність представників двох близьких поневолених Москвою фіно-угорських народів викликала страх мордовських чиновників і гебістів.

Красномовним свідченням є замовний матеріал, викладений на шпальтах одного з підконтрольних місцевому ґауляйтеру Артьому Здунову пропагандистського видання, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що російський окупаційний режим у Мордовії звинуватив (уже вкотре) ерзянських та мокшанських самостійників у роботі на... українські спеціальні служби (!), причому нібито за гроші.

Найбільший докір у вигляді ображеного скавчання прокремлівської "мордви" отримав Інязор і військовослужбовець Збройних Сил України Боляєнь Сирєсь, який зумів радикалізувати не тільки одноплемінників.

Водночас гебісти із Саранська взялися шукати "мокшанських екстремістів", що підбурюють молодь на вчинення "антиконституційних дій проти законної російської влади", перебуваючи чи то у Стамбулі, чи у Києві.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" вкотре інформує читачів про те, що днями ерзянські партизани з організації "Od Vij" спалили автівку ґауляйтера у Мордовії.

Читайте також:
Війна
На конференції у Києві білоруські національні сили оголосили про спільну стратегію боротьби проти рашизму.
05 грудня, 18:55
Опінії
Окупанти мають намір знищити нас назавжди, і навіть мають свій план «пабєди» з прицілом на 2025-й рік.
05 грудня, 15:14
Історія
Як народ Ічкерії розгромив танкові частини російських окупантів.
27 листопада, 08:35
Політика
Але справжню Свободу нам ще тільки належить здобути у кровопролитній боротьбі.
21 листопада, 08:25
Війна
Попри те, що українське військо не досягло поставлених цілей у літньому контрнаступі, вдалося зберегти головне. Державність України вціліла.
05 листопада, 14:17