Узгоджений обмін: «Слуга» на «Звєзду»,

Навіть і не думай!
Навіть і не думай!
Фото: apostrophe.ua

Коли міняють шило на мило, усвідомлюють, що вони точно «не лохи»? І їм вже по 42?

або пригоди Геббельса в приймальній Сталіна

Зе здійснив мрію останніх двох кварталів. Президент насолодився Парижем упродовж трьох днів коштом платників податків (з нетривалою перервою на норманді) та побачив живою ботоксну парсуну Блідої Молі – колеги-головнокомандувача по російсько-українській війні. А тоді, не збавляючи темпу, по гарячих слідах спільного комюніке, в якому ще й чорнило не висохло, вдався до промоушену кремлівського чорноротого пулу фейкових писарчуків. Подейкують, що збуджений переможною нічиєю у «таньчики», наш генералісимус прямо з номеру п'ятизіркового готелю Sofitel за 500 євро за ніч дав дві нетривіальні команди: негайно залити Банкову під вікнами Офісу Богдана під ковзанку (щоб опозиціонери собі лоби понабивали, а не задля розваг ковзанярської малечі, як ви було подумали) і відкрити для російських ЗМІ зелену вулицю на кордоні.  

Як інформують інтернет-ресурси, зокрема, Цензор.НЕТ, знімальну групу телеканалу Міноброни РФ «Звєзда» першою впустили до центру Києва.   

Повідомлень про зустріч Юлією Мендель авангардної братньої пропагандистської експедиції з хлібом-сіллю, обміном вишиванками та матрьошками з лейблами «Зевсьо» і «Єдиноросів» відповідно, виконанням гімнів неприродним способом поки що не надходило, як залишається утаємненим і перебіг «тьорки» про обмін інформаційними сувенірами нашого Зе з їхнім Пу.  Беручи до уваги останні повідомлення про перипетії прокату «Слуг» на росТНТ, можна припустити, що президенти зійшлися на трьох серіях «Слуги народу» для російської вати з обов'язковим вилученням критики недопалка в обмін на київський вояж «звьоздочки» Діани Сіразі з оператором.

В сучасній фентезі є популярний жанр – альтернативна історія. Даруємо його фанатам крутий сюжет: в приймальній Сталіна очікує на аудієнцію Геббельс, який чартером прилетів до Москви висвітлити реальне життя в столиці СРСР восени 1941 року, і бере інтерв'ю у кожного з двадцяти восьми панфіловців.

«Звєзда» ‒ це саме той телеканал, який стояв біля витоків гібридного лайна на голови співвітчизників, котрих, звісно, пельмешками не годуй, дай попити настоянки глоду і покажи щось про Україну.

Вже з 2014 року цих невиправних брехунів не пускали до нашої країни – діяла негласна заборона. А як нормальні люди мали б ставитися до наступних «новин «Звєзди»: військовики Збройних сил України гуртами реквізують велику рогату худобу у мирного населення Донбасу, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко практично зґвалтувала прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка у буквальному сенсі цього акту, машиніста врємєні і українофіла Андрія Макаревича за те що «Крим не його», до смерті побили у Харкові?! Вигадливості «звіздонутих», перепрошуємо, репортерів не було меж: виявляється офіційний Київ затребував від Монголії репарацій за навалу Батия у ХІІІ столітті і, осібно, за зруйнування Десятинної церкви! Це на цьому каналі буцімто український військовик признався, що бачив, як ЗСУ збиває малайзійський Боїнг. Дійшло до того, що відео пуску ракети на космодромі Байконур втюхали заінтригованому рязанському глядачеві як обстріл бандерівцями донецької Макіївки.

Залишається з'ясувати, коли на запрошення надто гостинного Зе прибуде до Києва Володимир Рудольфович Соловйов для зйомок української версії «Вечора із самим собою», Володимир Вольфович Жириновський – помити чоботи у Дніпрі, а Ольга Володимирівна Скабеєва – за інтерв'ю із Володимиром Зеленським.

Господи, як багато Володьок.

Якби ще й знати, коли припиняться на Банковій дитячі витівки.

Народився у селі на Сумській Слобожанщині, наразі – полтавець, вчитель історії і тоді ще суспільствознавства, профспілковий чиновник, активіст і фрондер інформаційного простору, пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Світ, затамувавши подих, напружено спостерігає за Китаєм.
вчора, 10:13
В Україні триває реформа освіти.
25 січня, 09:23
нотатки до діалогу «кожного з нас президента» з преЗедентом
25 січня, 08:02
Саме завдяки Новаку Ситник був визнаний судом корупціонером.
23 січня, 11:44
З поїздки Зеленського на форум можна зробити дуже невтішні висновки.
23 січня, 10:28
про безрезультатні пошуки постаті глави Офісу на останніх світлинах
22 січня, 14:27