В Африці виявили кілька сотень загиблих із невідомої причини слонів

СВІТ
02.07.2020, 15:00
В Африці виявили кілька сотень загиблих із невідомої причини слонів
Фото: The Times

Поодинокі тіла великих хоботових ссавців знайшли бездиханними на території Республіки Ботсвана.

Відповідні фотодокази "абсолютно небаченої" загибелі слонів 1 липня оприлюднив офіційний сайт британської компанії суспільного телерадіомовлення "BBC".

Як заявили природоохоронці Ботсвани, з початку цього літа у дельті річки Окаванґо нарахували вже 350 мертвих тварин різного віку.

«Ми відправили зразки на лабораторний аналіз із метою дізнатися причини такого мору. На сьогодні ніхто не знає, чому гинуть слони, але точно не від посухи», — прокоментував ситуацію представник благодійного фонду "Національний парк порятунку" Найл МакКенн.

Факт браконьєрства також був виключений природоохоронцями, оскільки традиційно популярні бивні не були зрізані.

Слід зауважити, що на території Ботсвани проживає третина популяції всіх африканських слонів.

Відтак їхня масова загибель може призвести до потрапляння цих тварин на сторінки Червоного списку Міжнародного союзу охорони природи.

В Африці виявили кілька сотень загиблих із невідомої причини слонів_1
вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Сон чорніючий, горицвіт весняний, шафран сітчастий, ковила волосиста і пірчаста. Ця флора не перебуває під охороною держави на Полтавщині.
06 грудня, 08:28
Політика
WWF-Україна закликає ДП «Ліси України» припинити блокування процесу заповідання пралісів
26 листопада, 11:42
Полтава
Дуже рідкісні квітки-брандушки та тюльпан дубравний знаходиться на південному сході Полтавського краю. Ця флора потребує захисту держави.
15 листопада, 14:54
Полтава
Земельні ділянки незайманого степову потребують захисту держави від втручання сільгоспвиробників і забудовників. Полтавщина показує приклад.
31 жовтня, 08:24
Полтава
В околицях села Малий Бакай знайдено ділянки із червонокнижною ковилою. Природоохоронці планують створити захищену законом зону.
13 жовтня, 19:58
Життя
Раніше невідомі організми розвивалися всередині кам'яної породи. Це найдавніші мікробіоми, виявлені у відкладеннях на Півдні Африки.
11 жовтня, 21:43