В ОП заявили, що Шефір не перебуває з Офісом Президента в трудових відносинах.

Опінії
24.09.2021, 09:30
В ОП заявили, що Шефір не перебуває з Офісом Президента в трудових відносинах.

Якби наш придурок хоча б закінчив музичну школу по класу роялю, він би знав, що перший помічник президента не може бути «позаштатним»

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Ви будете сміятись, але наш придурок дав вказівку відповідати на інформаційні запити журналістів, що перший помічник президента Сергій Шефір не працює першим помічником президента і не перебуває з Офісом Президента в трудових відносинах.

В ОП заявили, що Шефір не перебуває з Офісом Президента в трудових відносинах._1

Якби наш придурок хоча б закінчив музичну школу по класу роялю, він би знав, що перший помічник президента не може бути «позаштатним», оскільки це – посада державної служби (хоча на неї і не поширюються вимоги Закону України «Про державну службу»), прописана в Положенні про Офіс Президента України, затвердженим Указом Президента України від 25 червня 2019 року №436/2019. Згідно з п.9 цього Положення перший помічник президента призначається НА ПОСАДУ президентом, згідно з п.10 Положення службові обов’язки першого помічника президента полягають у наступному:

«перший помічник Президента України координує роботу Кабінету Президента України та за дорученням Президента України в межах компетенції бере участь у:

  • здійсненні стратегічного планування та оперативного забезпечення поточної діяльності Президента України;
  • взаємодії з державними органами, підприємствами, установами та організаціями;
  • розробці та узгодженні поточного та перспективного графіка Президента України;
  • візуванні документів, що подаються на розгляд Президентові України;
  • здійсненні інших доручень Президента України».

На виконання вимог цього Положення наш придурок призначив Шефіра на посаду першого помічника президента Указом президента від 21 травня 2019 року №305/2019. Зрозуміло, що в цьому Указі ні про яку «роботу поза штатом» мова не йде.

Запевнення Офісу Президента, що перший помічник президента (чи сам президент, чи генеральний прокурор, чи голова СБУ, чи голова НАЗК, який не реагує на витівки нашого придурка) можуть працювати «поза штатом» нагадують історію про те, як на початку 2000-х років народний депутат Сергій Ківалов обіймав посаду голови Вищої ради юстиції, відмовляючись здати депутатський мандат. А на всі звинувачення  в порушенні заборони на сумісництво Сергій Васильович відповідав, що він, мовляв, очолює ВРЮ «на громадських засадах», оскільки жодного разу не розписався у відомості при отриманні зарплатні.

Втім, як відомо, б’ють не по паспорту, а по морді. І тому якщо наш придурок буде й далі брати через Шефіра гроші за продаж державних посад, але не виконуватиме своїх обіцянок (як це було, наприклад, у випадку продажу посади прокурора Одеської області, коли в Офісі Президента гроші взяли, але людина посаду так і не отримала), то Шефіра наступного разу вже точно пристрелять.

Читайте також:
Політика
Російський бізнес в Україні почувається безпечніше, ніж в Європейському союзі чи США, але влада свідомо замовчує це.
08 серпня, 18:45
Політика
Соратники Віктора Медведчука досі при владі в Україні, бо команді Володимира Зеленського вигідно тримати їх на короткому повідці.
09 липня, 17:09
Опінії
Зеленський доручив головкому ЗСУ Залужному перевірку логістики, за яку відповідає міністр оборони Резніков.
15 червня, 15:45
Політика
Комедіант Зеленський, який грає роль президента України, звинуватив світових лідерів у власній безпорадності
14 червня, 12:30
Опінії
Криворізька обслуга олігархів продовжує свої танці на кістках. Але навіть пофарбовані у синьо-жовті барви Голобородьки – це не патріоти.
29 травня, 18:29