Created with Sketch.

В Україні відзначають День Державного Прапора

23 серпня, 09:00
Фото: Останній Бастіон

Вітаємо українців зі святом. Честь і слава!

Щороку 23 серпня, в Україні відзначають День Державного Прапора. Свято встановлено на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України згідно з Указом Президента від 23 серпня 2004 року.

З відтоді урочистості стало доволі популярними, особливо після російського воєнного вторгнення 2014, а тим більше — від 2022 років. Тож українці вже традиційно вітають нині один одного на вулицях, площах, громадському транспорті та у соціальних мережах.

«Наш підрозділ покладає надію на молоде покоління, народжене в незалежній Україні, а особливо на народжених після 2014 року. Оресту вже 5 років, але він знає, що це Державний Прапор України. Також він знає, де є прапори у нас в окрузі, показує, коли сам помічає десь в новому місці. Побачивши, що я прибіг з прапором, він ледь не вихопив його з рук і почав радісно бігати). З Днем Державного Прапора України!», — написав у Facebook захисник Вадим Шуліка, коментуючи відео з прифронтового села на Донеччині.

Як і раніше, із синьо-жовтим стягом святкують перемоги та проводжають в останню путь наших Героїв. Він гордо майорить на щоглах міжнародних об'єднань — рівним серед рівних, тож нехай не вичерпується джерело нашої віри, надії й любові до рідної землі!

Тим часом медіаагенція «Останній Бастіон» уже повідомляла, що Полтава — місто нових символів і барельєфів. Поряд із тим, тут лишилося чимало скульптурного мотлоху доби самодержавства та пам'ятних знаків полтавської битви.

Читайте також
У світі та Україні 13 жовтня відзначають День пастора
Позиція
В Україні відзначають день Повітряних Сил Збройних Сил України.
Війна
Сьогодні в Україні День медичного працівника
Виміри
Разом, у єдності, ми подолаємо ворога
Війна
13 лютого відзначають Міжнародний день презерватива
Опінії
Вселенський патріарх Варфоломій привітав українців з Різдвом
Життя