Полтава — місто нових символів і барельєфів

Опінії
21 лютого, 20:31
Полтава — місто нових символів і барельєфів
Фото: Дмитро Савченко

Відтепер, проїжджаючи повз цей обласний центр, кожен охочий може прийти до світлого образу Тараса Бобанича. Низький уклін тобі, «Хаммере»!

Видавець, політв'язень, публіцист, речник НВР "Правий сектор"

Полтава — місто нових символів і барельєфів. Поряд із тим, тут лишилося чимало скульптурного мотлоху доби самодержавства та пам'ятних знаків полтавської битви.

Тривалий час ця подія вважалася відправним пунктом у хроносі імперського будівництва. Тому горіти цим пам'ятникам у вогні разом з їхньою історією та семіотикою.

Ну, а поки цього не сталося, нові сенси витісняють старі. Саме у Полтаві знаходиться один із найпереконливіших меморіалів Герою України — Тарасу Хаммеру!

Мій побратим був одним з найхаризматичніших лідерів правого руху; разом воювали в період АТО/ООС в лавах 1 ОШР ДУК ПС (нині 1 ОШБ «Да Вінчі»). Разом купалися у смарагдових озерах на Осокорках, сміялися, обговорювали книги, події, траблились із лівачйом...

Друг та натхненник нашого підрозділу — Геннадій Сікалов втілив у життя наш колективний намір, а саме закарбував у бронзі славного Тарасика. Сталося це у 2022-му.

Відтепер, проїжджаючи повз Полтаву, завжди приходжу на зустріч з Тарасом. А потім — традиційна кава із Геннадієм Анатолійовичем.

Полтава — місто нових символів і барельєфів_1
Читайте також:
Історія
Більшовицькі загарбники завжди відрізнялися своїм дикунським ставленням до поневолених народів. Не тільки європейців мордували, а й азійців.
27 березня, 13:27
Історія
Влітку 1912 року у піщаних дюнах між Новими Санжарами та Кустоловим випадково знайдено історичний скарб. 800 предметів із золота та срібла!
18 березня, 20:28
Опінії
Геннадій Геннадійович Москаль – це була, напевно, найяскравіша людина з тих, кого я знав.
18 березня, 10:22
Історія
Геройський Чин крізь призму часу, який по сьогодні надихає на борню за свободу і державність. Вклонімося незламним карпатським січовикам!
15 березня, 13:49
Історія
З нагоди 210-ї річниці від Дня народження славетного українського поета, письменника, митця і пророка нації.
09 березня, 11:15
Історія
Російська і совєцька науковці-пропагандисти попсували нашу історію. Замовченню та забуттю підлягали цілі пласти, які нині повертаються.
13 лютого, 12:37