Вдягнути кайданки на руки Іллі Киви не вдалось

Опінії
14 листопада, 15:20
Вдягнути кайданки на руки Іллі Киви не вдалось

Але можна одягнути кайданки та засудити до довічного позбавлення волі за державну зраду поплічників Киви.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

13 листопада 2023 року Личаківський районний суд м. Львова ухвалив обвинувальний вирок у справі відносно Іллі Киви.

Суд визнав колишнього керівника обласних осередків «Правого сектору» винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених:

  • ч. 3 ст. 109 (публічні заклики до насильницької зміни та повалення конституційного ладу і захоплення державної влади особою, яка є представником влади, з використанням засобів масової інформації),
  • ч. 1 ст. 111 (державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України шляхом надання іноземній державі допомоги в проведенні підривної діяльності проти України),
  • ч. 2 ст. 436-1 (публічне використання символіки комуністичного тоталітарного режиму, вчинене особою, яка є представником влади),
  • ст. 436 (публічні заклики до агресивної війни) Кримінального кодексу України та остаточно призначив Іллі Киві покарання у виді позбавлення волі строком 14 років з конфіскацією майна.

На жаль, вдягнути кайданки на руки Іллі Володимировича не вдалось, оскільки активіст «Правого Сектору» переховується від органів слідства та суду на території держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором.

Але можна одягнути кайданки та засудити до довічного позбавлення волі за державну зраду поплічників Киви:

  • колишнього першого заступника генерального прокурора Романа Говду;
  • колишнього очільника Департаменту, який опікується кримінальними провадженнями ДБР, Офісу Генерального прокурора Олександра Панова.

Саме ці два достойники в часи, коли Кива вільно себе почував в Україні, товаришували з ним до нестями й годинами пили каву в кабінеті Романа Михайловича на сьомому поверсі скляної будівлі Офісу Генерального прокурора на вулиці Різницькій, де обговорювали корупційні оборудки бізнес-партнерів Киви по нині забороненій ОПЗЖ.

А якби Говда та Панов хоча б трохи виконували свої посадові обовʼязки, то Кива не ходив би по Офісу Генерального прокурора, як у Говди дома, а отримав би підозру у державній зраді ще задовго до повномасштабного вторгнення і поїхав би до «діда Лукʼяна».

Справа в тому, що кримінальне провадження 42020000000000461, у якому Личаківський суд ухвалив обвинувальний вирок, розслідувалась Державним бюро розслідувань ще з 12 березня 2020 року, але весь час слідство гальмувалось Говдою і Пановим за домовленістю з Кивою.

Тож генеральний прокурор Костін повинен негайно доручити керівнику Генеральної інспекції Івану Дзюбі розпочати кримінальне провадження стосовно Говди та Панова за допомогу Іллі Киві в проведенні підривної діяльності проти України.

Щоб не складно було шукати злочинців, підкажу пану Дзюбі, що Говда в ці буремні часи протирає штани на посаді заступника керівника Житомирської обласної прокуратури та набиває свою кишеню даниною від місцевих латифундистів, а переляканий Панов вештається по території «Арсеналу», штрикаючи «бички» від цигарок.

Читайте також:
Війна
Зрадник збирав дані про позиції ЗСУ, Нацгвардії та Держприкордонслужби.
05 грудня, 11:25
Кримінал
Правоохоронці виявили та вилучили матеріали, які свідчили про тривалу підривну діяльність обвинуваченого
30 листопада, 19:05
Війна
Чому досі не допитали Баканова?
24 листопада, 14:55
Війна
В ОП анонсували збільшення кількості мобільних груп для боротьби з «шахедами» по всій Україні.
20 листопада, 09:24
Кримінал
Суд закрив журналістам доступ до засідань у справі агента ФСБ Кулініча.
17 листопада, 06:22
Війна
Зрадник коригував ракетні удари по Харкову.
15 листопада, 11:18