Вдягнути кайданки на руки Іллі Киви не вдалось

Опінії
14.11.2023, 15:20
Вдягнути кайданки на руки Іллі Киви не вдалось

Але можна одягнути кайданки та засудити до довічного позбавлення волі за державну зраду поплічників Киви.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

13 листопада 2023 року Личаківський районний суд м. Львова ухвалив обвинувальний вирок у справі відносно Іллі Киви.

Суд визнав колишнього керівника обласних осередків «Правого сектору» винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених:

  • ч. 3 ст. 109 (публічні заклики до насильницької зміни та повалення конституційного ладу і захоплення державної влади особою, яка є представником влади, з використанням засобів масової інформації),
  • ч. 1 ст. 111 (державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України шляхом надання іноземній державі допомоги в проведенні підривної діяльності проти України),
  • ч. 2 ст. 436-1 (публічне використання символіки комуністичного тоталітарного режиму, вчинене особою, яка є представником влади),
  • ст. 436 (публічні заклики до агресивної війни) Кримінального кодексу України та остаточно призначив Іллі Киві покарання у виді позбавлення волі строком 14 років з конфіскацією майна.

На жаль, вдягнути кайданки на руки Іллі Володимировича не вдалось, оскільки активіст «Правого Сектору» переховується від органів слідства та суду на території держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором.

Але можна одягнути кайданки та засудити до довічного позбавлення волі за державну зраду поплічників Киви:

  • колишнього першого заступника генерального прокурора Романа Говду;
  • колишнього очільника Департаменту, який опікується кримінальними провадженнями ДБР, Офісу Генерального прокурора Олександра Панова.

Саме ці два достойники в часи, коли Кива вільно себе почував в Україні, товаришували з ним до нестями й годинами пили каву в кабінеті Романа Михайловича на сьомому поверсі скляної будівлі Офісу Генерального прокурора на вулиці Різницькій, де обговорювали корупційні оборудки бізнес-партнерів Киви по нині забороненій ОПЗЖ.

А якби Говда та Панов хоча б трохи виконували свої посадові обовʼязки, то Кива не ходив би по Офісу Генерального прокурора, як у Говди дома, а отримав би підозру у державній зраді ще задовго до повномасштабного вторгнення і поїхав би до «діда Лукʼяна».

Справа в тому, що кримінальне провадження 42020000000000461, у якому Личаківський суд ухвалив обвинувальний вирок, розслідувалась Державним бюро розслідувань ще з 12 березня 2020 року, але весь час слідство гальмувалось Говдою і Пановим за домовленістю з Кивою.

Тож генеральний прокурор Костін повинен негайно доручити керівнику Генеральної інспекції Івану Дзюбі розпочати кримінальне провадження стосовно Говди та Панова за допомогу Іллі Киві в проведенні підривної діяльності проти України.

Щоб не складно було шукати злочинців, підкажу пану Дзюбі, що Говда в ці буремні часи протирає штани на посаді заступника керівника Житомирської обласної прокуратури та набиває свою кишеню даниною від місцевих латифундистів, а переляканий Панов вештається по території «Арсеналу», штрикаючи «бички» від цигарок.

Читайте також:
Війна
Було лише одне показове, куди постійно запрошували Зеленського.
вчора, 09:11
Війна
Український військовий заявив журналісту CNN, що у Липцях під Харковом не було «нічого підготовлено» на випадок наступу рф.
23 травня, 09:05
Війна
Нардепка Олександра Устінова заявила, що аби Харків не став Маріуполем, США мусять дозволити бити їхньою зброєю по рф.
22 травня, 15:24
Війна
Рідні воїнів, які стояли на варті найбільшого міста українського Півдня, не втомлюються нагадувати, що наші Герої досі є бранцями Кремля.
22 травня, 07:10
Війна
Із квітня 2024 року окупанти захопили більше території, ніж Україна звільнила за 3 місяці літнього контрнаступу 2023 року, - WP
18 травня, 12:21
Опінії
Уряд бронює «Glovo», «Visa» і FAVBET Tech. А військкомати мобілізовують в армію інженерів, програмістів, складальників дронів
16 травня, 16:07