«Вджобування — це зло»

Опінії
30.12.2022, 10:37
«Вджобування — це зло»

Життєві принципи посла України у Болгарії Олесі Ілащук

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

А зараз ще одна бомбочка про послицю-сексологиню і давню знайому Андрія Єрмака Олесю Ілащук.

В процесі підготовки матеріалу мені вдалось знайти ювеліра, колишнього працівника компанії «Джема», який сказав, що постійні кар’єрні просування пані Ілащук в якості директора всього що лиш можна були пов‘язані із колишнім директором «Калинівського ринку» в Чернівцях Іваном Ринжуком.

Вони були ну дуууже близькими друзями. Пан Ринжук давній друг Новінського-Малхасяна і Онуфрія ерпецешного. Прям настільки, що всі дні народження святкували разом.

Я знайшла усі лекції і публічні виступи Олесі Ілащук.

Вона втирає клієнткам своїх курсів псевдонаукові штуки про лібідо-енергію, що «вджобування — це зло» і що кар’єрне просування залежить від секс-партнерів по бізнесу.

А 11 місяців тому зі своїм товаришем пані Ілащук була співорганізаторокою піраміди з продажу БАДІВ за 2000-3500 тисячі за банку. Разом із другом вони обіцяли швидке зцілення від «наслідків коронавірусу». А ще лікування еректильних дисфукцій та «жіночого безпліддя». Тобто займались медичним шахрайством.

Я попросила знайому лікарку ортопеда-реабілітолога Юлію Ш., яка давно працює в США і ще й має хобі з розвінчування медичних аферистів — подивитися у всіх медичних базах марку БАДів, яку рекламувала Ілащук.

Ось коментар:

«Ну що я можу сказати, х₴рня повна, як і всі такі бізнес проекти, щось по типу Герболайф. Що до продукції, максимально все прикрашено неймовірними властивостями БАДів, на жаль, на недосвідчених це дуже діє».

«В інструкції вони описують як їх продукти посилюють імунітет, будує м'язи , крепкі кістки та гарне волосся, а ще можна схуднути на пару зайвих... АЛЕ все це людина може мати і без БАДів, а завдяки повноцінному збалансованому  харчуванні, та рухливому  способу життя. І тоді навіть необов'язково приймати додатково вітаміни(окрім вітаміна Д).

А що пропонують вони?

Замінити правильний раціон харчування, де ми можемо отримати усі необхідні речовини для нашого організму, на свій штучний продукт, який може не засвоюватися організмом навіть на 50%. І тоді з часом нашому тілу не вистачає вітамінів, мінералів, а протеїну — навпаки може бути занадто багато, і це все призводить до дисбалансу в організмі і нових хвороб.

Як висновок —  чарівних пігулок не існує. Щодо безпліддя то тільки до гінеколога-репродуктолога, бо треба робити діагностику жіночих органів і щитовидної залози, а не гратися диво БАДами, бо якщо, наприклад, щитовидна залоза не виробляє тиреоїдитні гормони, то ні якими БАДами не замінити його.

Щодо потенції, то одразу до уролога також на обстеження. Бо, банально, простатит, про який чомусь соромно навіть проговорити багатьом чоловікам, а не те, щоб ще й до лікаря звернутися, та ти шо, є причиною зниження потенції... А ще взагалі якісного життя, і тут також не допомогти корінням селери».

Повне відео всіх крінжів Ілащук тут:

Від себе додам — призначення послом людини без досвіду, яка 11 місяців тому займалась медичним ошуканством — ДНІЩЄ! І плювок в обличчя сотням українських дипломатів, які достойно представляють Україну закордоном і доросли до посади ПОСЛА.

Прошу пошерити цю інформацію. Бо далі може бути гірше. І хз чим займатиметься з друзями пані Ілащук ще й в Болгарії.

Читайте також:
Політика
Хто є набувачами національного багатства України, яке спродує Зеленський?
вчора, 14:25
Війна
Дружину керівника ГУР Маріанну Буданову та кількох співробітників ГУР МО України отруїли важкими металами.
вчора, 14:00
Війна
У 2022-2023 роках російська «Авіа ФЕД сервіс» імпортувала їх як мінімум на 370 млн рублів
27 листопада, 17:35
Позиція
За злочинну недбалість чиновників УГВ та Нафтогазу заплатять споживачі газу.
27 листопада, 14:30
Політика
Через продаж вугілля «наліво» вітчизняні ТЕС потерпають від нестачі палива
23 листопада, 14:16