Великий Брат дає ліміт на їжу...

Хто відповість за санкційний цирк?
Прочитала на РБК новину: оригінальний уповноважений із санкційної політики Владислав Васюк заявив, що підсанкційним можуть полегшити санкційний режим.
Вважаю, що нам слід виходити на новий рівень дискусій у цьому світі новітнього правоустрою, де ґвалтування Конституції стало частиною національного шоу.
Тому хочу поставити низку запитань, щоб додати цій драмі деякої глибини. Можливо знадобиться колегам на офф-рекордс:
1. Наскільки мені відомо, план «послаблення» передбачає встановлення ліміту для підсанкційних, щоб вони змогли купити собі харчів у магазині. Яким буде цей ліміт? А якщо підсанкційна особа багато їсть на стресі, чи можливий виняток?
2. Якщо підсанкційний на момент «послаблення» вже помер (від голоду, наприклад), чи може він посмертно за допомогою заповіту поділитися своїм лімітом з іншим постраждалим побратимом?
3. А що це взагалі за послаблення? Ми ж тут терористи, ви нас такими зробили, навіть номер мого ідентифікаційного коду на сайті президента опублікований, з чого це ви раптом почали давати задню?
4. Щось ви зачастили з преференціями. До речі, на яких підставах було скасовано санкції за серією випадків, зокрема, за групою контрабандистів? Якщо причина - відсутність доказів, чому досі не скасовано санкції і щодо інших фізичних осіб, за якими до цього часу не надано доказів?
5. Що вам відомо про випадки «торгівлі» санкціями? Які розцінки, зокрема за те, щоб вийти із санаційного списку і не зайти туди?
6. Чи є special пропозиція «два в одному»: щоб не зайти, але «рекомендувати» у списки свого конкурента?
7. Як ви оцінюєте рівень експертизи та доказової бази, яку прикладають на супровід до санкційних рішень?
8. Далі. Якими ви вважаєте у перспективі справедливими санкції проти членів РНБО, які ухвалили колективне рішення проти громадян України без суду і слідства?
9. Чи вважаєте ви справедливим дзеркальні санкції по відношенню до всіх членів РНБО?
10. Чи вважаєте ви справедливим арешт і реалізацію майна членів РНБО і всіх причетних до рішень РНБО, щоб компенсувати мільйонні витрати за рішенням ЄСПЛ?
11. Чи ви вважаєте справедливим, що подібну компенсацію за необдумані дії чиновників виплачуватиме держава за рахунок грошей платників податків?
12. Що вам відомо про тиск на суддів Верховного суду?
13. Чи відомо вам щось про історію, коли судді Верховного Суду Володимиру Кравчуку скасували допуск до держтаємниці через його рішення на користь юрособи, яка перебувала під санкціями?
14. Якою була реакція на звернення судді Володимира Кравчука до Вищої ради правосуддя щодо втручання в процес здійснення правосуддя з боку правоохоронців?
15. Чи поінформовані наші європейські партнери про те, що в Україні поширена практика тиску на суддів Верховного суду, що призводить до затягування судових рішень?
16. Чи розумієте ви наслідки втручання в діяльність судів щодо санаційних рішень у такий спосіб?
17. І останнє. Яка з трьох книжок британського письменника Орвелла: «1984», «Колгосп тварин» і «Нехай буде фікус» - вам подобається більше за інші?