Created with Sketch.

Верховна Рада звернулася до ПАРЄ, НАТО, ОБСЄ і ООН деколонізувати РФ

07.10.2022, 18:36
Фото: Twitter

Колос на глиняних ногах під назвою Російська федерація мусить повторити долю своїх попередників Російської імперії та Совєцького союзу.

Закличним свідченням цього є ухвалені народними обранцями України офіційної Заяви під №8091 і Звернення під №8105, повідомив в етері телеканалу "Рада" представник фракції "За Майбутнє" Тарас Батенко.

У першому документі йдеться про злочинне рішення керівництва ресурсної федерації московії щодо спроби анексії тимчасово окупованих територій Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей.

Натомість у другому Верховна Рада закликала міжнародну спільноту підтримати та допомогти уярмленим РФ народам втілити у життя природне право на самовизначення.

Після ухвалення присутні у сесійній залі депутати доручили Русланові Стефанчуку невідкладно спрямувати тексти Заяви під №8091 і Звернення під №8105 до ООН, Європарламенту, ПАРЄ, Парламентської асамблеї НАТО, Парламентської асамблеї ОБСЄ, Парламентської асамблеї ГУАМ і парламентів інших країн світу.

Світова спільнота має домогтися:

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що чекісти-прикордонники з лав ФСБ не випускають із росії громадян України, які отримали паспорт країни-агресора.

Читайте також
34-річчя проголошення незалежності Ічкерії
Історія
Відокремлення Смоленщини: каталізатор війни та внутрішня підтримка ідей
Війна
Інтенсивний тренінг для членів Організації Української Молоді «ГРІМ»
Війна
День, коли Пилип Орлик змусив Петра І капітулювати
Історія
Незалежність
Опінії
Вітаємо українців із Днем Незалежності!
Політика