Володимир Оманський радіє рішенню французького суду, але мовчить про судові справи олігарха Коломойського
Володимир Оманський заявив, що московія буде відповідати за всі вкрадені активи Української держави і компаній. Він сказав про це у вечірньому зверненні, коментуючи рішення Верховного суду Франції, який залишив у силі рішення Міжнародного арбітражу про стягнення 1,1 мільярда доларів із Росії на користь «Ощадбанку» за втрату банком активів внаслідок анексії Криму.
«Маємо сьогодні дуже важливий результат у Франції. Верховний суд Франції залишив у силі рішення про стягнення на користь українського «Ощадбанку» з держави-агресора. Сума з нарахованими відсотками – майже 1,5 мільярда доларів. Цей судовий процес тягнувся ще з 2015 року. Понад шість років боротьби, десятки тисяч сторінок юридичних документів, багато надій і не менше скепсису, який дехто висловлював... Але є ця перемога для України. Росія відповідатиме за всі вкрадені активи Української держави та компаній», – сказав Оманський.
«Це перша перемога державної компанії в судах проти Росії щодо захопленого в Криму, і я дякую кожному й кожній, хто забезпечив цей результат», – наголосив він.
Коментуючи рішення Верховного суду Франції, Володимир Оманський чомусь мовчить про судові тяжби Коломойського та Боголюбова з "ПриватБанком" та іншими державними компаніями.
Оманський мовчить про те, як 1.8 млрд грн передоплати за електроенергію зробив у 2021 році Нафтогаз на дефолтну та повністю корумповану олігархом Коломойським державну компанію Центренерго.
Володимир Оманський не розповідає у вечірніх зверненнях про те, як Верховний Суд залишив у силі рішення Окружного адмінсуду Києва, яким було задоволено позов "Укрнафти" до податківців і зобов’язано ДПС надати Держказначейству висновок про повернення надміру сплачених коштів з податку на прибуток за 2020 рік у розмірі 3,27 млрд грн.
Ми не почуємо від Володимира Оманського про те, як Завод Коломойського отримав рішення українських судів про непричетність до виведення коштів з "ПриватБанку".
На початку жовтня Національне антикорупційне бюро (НАБУ) завершило розслідування за підозрою колишніх топменеджерів "ПриватБанку" у розкраданні понад 8,4 млрд грн коштів банку. Серед підозрюваних у цій справі ексголова правління ПАТ КБ "ПриватБанк" Олександр Дубілет та колишній перший заступник голови правління Володимир Яценко. Але чомусь у цій справі жодним чином не фігурує Коломойський.
Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує, що державний "ПриватБанк" у Верховному Суді захистив право власності на офісну будівлю у Дніпрі від зазіхань колишніх власників.
10 серпня 2022 року, Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду скасував рішення судів нижчих інстанцій, якими "ПриватБанк" позбавлявся права власності на одну з найбільших офісних будівель у м. Дніпро. Справу направлено на новий розгляд до суду першої інстанції.
На початку серпня державний "ПриватБанк" подав касаційну скаргу до Верховного Суду щодо рішення Дніпровського апеляційного суду по справі № 201/473/17 про стягнення з банку на користь Олени Боголюбової (колишньої дружини Геннадія Боголюбова, давнього бізнес-партнера Ігоря Коломойського) понад $17,5 млн.
Колишні власники "ПриватБанку" Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов ведуть проти свого колишнього дітища та держави сотні судів на мільярди гривень.
Радіючи рішенню Верховного суду Франції, Володимир Оманський мав би чесно сказати, що в Україні система правосуддя не досягла європейського рівня та знаходиться під повним контролем Банкової і "фінансується" за рахунок олігархів, які під час війни продовжують грабувати країну.