Вибори міського голови Конотопа — битва за північний схід України

Опінії
18 листопада, 10:18
Вибори міського голови Конотопа — битва за північний схід України

Багатотисячне місто не може і надалі лишатися "вотчиною" агентів ФСБ РФ в Україні.

Історик, журналіст і фіно-угорист

Після смерти у київській лікарні новообраного мера Конотопа Олександра Лугового (COVID-19), на північному сході України складається ще заплутаніша ситуація. (Про деталі писав пан Віктор Бобиренко).

Що ж, по суті, усунення свободівця Артема Семеніхіна (2 місце на виборах у Конотопі) та ймовірне обрання на голову Сумської облради генерала ФСБ, відкривало шлях для самоочевидного створення третього анклаву. Анклаву, непідконтрольного Києву.

Не на всій території області, напевне, а саме на півночі: Шостка, Ямпіль, Середина Буда, Глухів, Кролевець, Конотіп.

Власне, цей анклав існував де-факто з часу воцаріння на багатомандатному окрузі Андрєя Деркача ще в епоху Кучми та його тата Леоніда Деркача. Досадна "дірка" в анклаві існувала лише останні 5 років — вибився з-під контролю тільки Конотіп, де переміг Семеніхін, та Глухів, де, втім, мафія швидко паралізувала роботу Мішеля Терещенка.

Тож нові вибори в Конотопі, які можуть бути оголошені на січень 2021 року, по суті стають битвою за північний схід України. Хочемо чи ні, але вони ж розв'язують відверте протистояння з усім тим "консервним заводом" ФСБ, який працював у краї з часів Кучми.

Щодо Америки та її заяв про кремлівського агента Деркача — їм зараз явно не до того. Багатоходівку з їхніми компроматами, яку вони так філігранно вміють розіграти аби зупинити погані сценарії, доведеться почекати.

Семеніхіну будуть потрібні зубаті спостерігачі на цих перевиборах — аби не повторилася схема Лугового/Деркача. Й увага кожного з нас до подій, які розгортаються у дуже загрозливому ключі.

Ага, щодо Зе-менеджменту, то за традицією кадрової політики Москви, на чолі Сумської області у поміч генералу ФСБ мають призначити харківського ватника. Бо так нада!

Читайте також:
У Запорізькій області на шляху між селищами Приазовське і Нововасилівка сталася дорожньо-транспортна пригода.
17 листопада, 11:24
Недолуга боротьба команди Володимира Зеленського з COVID-19 руйнує життя українців.
13 листопада, 10:03
Українське суспільство занадто поляризовано, тому про лідерство однієї чи кількох партій на місцевих виборах не йдеться.
11 листопада, 12:48
Зе-команда докерувалася: збіднілі українці мусять боротися з COVID-19 своїм коштом.
05 листопада, 12:15
Соціальні мережі та сучасні технології не допомогли новим політичним силам пробитися до місцевих рад.
04 листопада, 11:24
Біловезька сільська рада ухвалила рішення про передачу землі під храмом святого Олександра Новгородського громаді ПЦУ.
31 жовтня, 11:37