Вибори міського голови Конотопа — битва за північний схід України

Опінії
18.11.2020, 10:18
Вибори міського голови Конотопа — битва за північний схід України

Багатотисячне місто не може і надалі лишатися "вотчиною" агентів ФСБ РФ в Україні.

Історик, журналіст і фіно-угорист

Після смерти у київській лікарні новообраного мера Конотопа Олександра Лугового (COVID-19), на північному сході України складається ще заплутаніша ситуація. (Про деталі писав пан Віктор Бобиренко).

Що ж, по суті, усунення свободівця Артема Семеніхіна (2 місце на виборах у Конотопі) та ймовірне обрання на голову Сумської облради генерала ФСБ, відкривало шлях для самоочевидного створення третього анклаву. Анклаву, непідконтрольного Києву.

Не на всій території області, напевне, а саме на півночі: Шостка, Ямпіль, Середина Буда, Глухів, Кролевець, Конотіп.

Власне, цей анклав існував де-факто з часу воцаріння на багатомандатному окрузі Андрєя Деркача ще в епоху Кучми та його тата Леоніда Деркача. Досадна "дірка" в анклаві існувала лише останні 5 років — вибився з-під контролю тільки Конотіп, де переміг Семеніхін, та Глухів, де, втім, мафія швидко паралізувала роботу Мішеля Терещенка.

Тож нові вибори в Конотопі, які можуть бути оголошені на січень 2021 року, по суті стають битвою за північний схід України. Хочемо чи ні, але вони ж розв'язують відверте протистояння з усім тим "консервним заводом" ФСБ, який працював у краї з часів Кучми.

Щодо Америки та її заяв про кремлівського агента Деркача — їм зараз явно не до того. Багатоходівку з їхніми компроматами, яку вони так філігранно вміють розіграти аби зупинити погані сценарії, доведеться почекати.

Семеніхіну будуть потрібні зубаті спостерігачі на цих перевиборах — аби не повторилася схема Лугового/Деркача. Й увага кожного з нас до подій, які розгортаються у дуже загрозливому ключі.

Ага, щодо Зе-менеджменту, то за традицією кадрової політики Москви, на чолі Сумської області у поміч генералу ФСБ мають призначити харківського ватника. Бо так нада!

Читайте також:
Червнева негода, яка завдала чималих збитків окупаційній адміністрації Криму, не вплинула на рівень води у водосховищах півострова.
11 червня, 11:46
Упродовж 24-30 квітня на території Полтавської області спостерігатиметься погіршення погодних умов.
24 квітня, 07:01
Починаючи з 1 квітня 2021 року осіб, які не мають громадянства РФ, впускатимуть до окупованого Кримського півострова за новими правилами.
12 квітня, 13:04
Дружині очільника харківської СБУ подарували 1,4 мільйона гривень: з’явилася його декларація
05 квітня, 14:05
Миколаївські підприємці вигнали поліцію, що хотіла закрити ринок
05 квітня, 10:25
166 дерев вирубали уздовж дороги Мала Рублівка – Рунівщина на Полтавщині.
01 квітня, 14:50