Вибори міського голови Конотопа — битва за північний схід України

Опінії
18.11.2020, 10:18
Вибори міського голови Конотопа — битва за північний схід України

Багатотисячне місто не може і надалі лишатися "вотчиною" агентів ФСБ РФ в Україні.

Історик, журналіст і фіно-угорист

Після смерти у київській лікарні новообраного мера Конотопа Олександра Лугового (COVID-19), на північному сході України складається ще заплутаніша ситуація. (Про деталі писав пан Віктор Бобиренко).

Що ж, по суті, усунення свободівця Артема Семеніхіна (2 місце на виборах у Конотопі) та ймовірне обрання на голову Сумської облради генерала ФСБ, відкривало шлях для самоочевидного створення третього анклаву. Анклаву, непідконтрольного Києву.

Не на всій території області, напевне, а саме на півночі: Шостка, Ямпіль, Середина Буда, Глухів, Кролевець, Конотіп.

Власне, цей анклав існував де-факто з часу воцаріння на багатомандатному окрузі Андрєя Деркача ще в епоху Кучми та його тата Леоніда Деркача. Досадна "дірка" в анклаві існувала лише останні 5 років — вибився з-під контролю тільки Конотіп, де переміг Семеніхін, та Глухів, де, втім, мафія швидко паралізувала роботу Мішеля Терещенка.

Тож нові вибори в Конотопі, які можуть бути оголошені на січень 2021 року, по суті стають битвою за північний схід України. Хочемо чи ні, але вони ж розв'язують відверте протистояння з усім тим "консервним заводом" ФСБ, який працював у краї з часів Кучми.

Щодо Америки та її заяв про кремлівського агента Деркача — їм зараз явно не до того. Багатоходівку з їхніми компроматами, яку вони так філігранно вміють розіграти аби зупинити погані сценарії, доведеться почекати.

Семеніхіну будуть потрібні зубаті спостерігачі на цих перевиборах — аби не повторилася схема Лугового/Деркача. Й увага кожного з нас до подій, які розгортаються у дуже загрозливому ключі.

Ага, щодо Зе-менеджменту, то за традицією кадрової політики Москви, на чолі Сумської області у поміч генералу ФСБ мають призначити харківського ватника. Бо так нада!

Читайте також:
Кримінал
Вперше після 24 лютого 2022 року злочинці знову взялися за стару справу. Жагу наживи не спиняє навіть страх війни чи перебування в окупації.
16 червня, 11:45
Війна
Деяким браконьєрам усе ж вдається продавати біоресурси, які вони затягли до сіток у водоймах Полтавщини. Покупців на товар вистачає.
09 червня, 18:49
Полтава
Службовий катер «Еко рейд 4» був виявлений підпаленим і зниклим зі своєї стоянки під охороною підприємства. Злочинців шукає поліція.
14 травня, 08:12
Полтава
Автошлях, який сполучає українську столицю з Борисполем, Кременчуком, Дніпром і Запоріжжям негайно потребує ремонту. Причому, капітального.
28 квітня, 12:45
Кримінал
Голова Броварської районної (державної) військово-цивільної адміністрації збив 4 пішоходів на переході. Володимир Майбоженко був п'яний.
26 квітня, 21:46
Полтава
Переправу через ставок у селі Зубівка нарешті привели до задовільного стану. Дарма, що полотно з ямами поруч лишилося незмінним.
25 квітня, 12:32