Виднокіл затулила дупа Тіщенка

Опінії
30 вересня, 14:08
Виднокіл затулила дупа Тіщенка

І причому тут Фокін?

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Фактичний президент країни Андрій Єрмак, бо ще опівдні наступного після фокінського одкровення про війну і мир дня формальне нещастячко мовчить, ніби шаурми переїло, заявив: «Моя особиста позиція ‒ пан Фокін має піти з ТКГ». Джерело: https://censor.net/ua/n3221907.

Панове, давайте копнем. Наразі цунамі обурення накрило просякнутого російським міром совкового дідка, суттєво похитнуло реноме його онуки Маші, як початкуючої звідниці, навіть декількох слуг пробило на совість – печуть рака.

Наша диванна точка зору наступна. Дідок Фокін з його печерними переконаннями – гниле яблуко початку дев'яностих, відлучений від реальної політики генетичний неукраїнець не міг і зморозити нічого іншого, окрім того, що набовкав від надміру почуттів з несподіваної уваги до Екс-Першого-Прем'єра-Незалежної-України у глибоко непевному стані.

Колись хтось щось правильне чув від вчорашнього радянського державного, партійного і політичного діяча? Правильне у сенсі для громадянина, патріота, дорослої особи?

Тож, громадо, знімаємо фішку з дідка Вітольда Павловича і переадресовуємо претензії до справжніх творців цього убивчого для країни зашквару. І зіц Зе і de facto Є прекрасно знали настрої пращура Маші-подруги. Вас не дивує абсолютна ідентичність фраз: «Достатньо перестати стріляти» і «Я не маю доказів війни Росії з Україною»?

І, як казав було й нелох про пожертву зуба задля істини, увесь «неприкольний» український загал не має жодних сумнівів щодо змісту розмови т. зв. пр. і офісного начгоспа з кандидатом на підсилення тристоронньої контактної групи в Мінську.

Гадаєте, Вітольд Павлович заспівав під час аудієнції на Банкову перед призначенням заступником Кравчука «Ще не вмерла»? Швидше – «Боже, царя храні».

Відтак кличемо колег пристати до нашої думки, залишити у спокої потривоженого релікта і спитати у «сусаніних» – куди ви нас волочите, блазні?! Усі червоні лінії – далеко позаду дупи Тіщенка.

Читайте також:
Провідні аналітики Фінляндської Республіки у сфері оборони застерігають європейців від загравання з Кремлем.
20 жовтня, 12:15
Майже кожен п'ятий житель України цікавиться інформацією, яку подають ворожі ресурси.
16 жовтня, 16:38
З території РФ бойовикам завозяться залізницею нові танки Т-72Б.
16 жовтня, 15:11
Найвища державна посада в Україні не заважає Володимиру Зеленському заробляти гроші на території країни-агресора.
03 жовтня, 15:15
Але офіційний Баку має більше підстав хотіти нової війни.
20 вересня, 15:10
Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко скасував заборону на в'їзд в Україну російському співаку "Баста".
19 вересня, 08:59