Відновлення України зачекає: Зеленський обирає політичний конфлікт
Зеленський проігнорував конференцію з відновлення України через конфлікт із Навроцьким.
Та свистав Зеленський на відбудову України — він своє вже поімєл, йому похуй.
Нехай кухарка, пардон, стюардеса рулить — для відчіпного.
А тепер про погане. Також читаємо між рядків.
▪️ Прем’єрка-стюардеса Свириденко повідомила, що очолить українську делегацію на Конференції з відновлення України, яка пройде 25–26 червня у польському Гданську. А отже, Zеленський, який мав там бути основним гостем і під якого приваблювали інвесторів, не поїде на конференцію, бо воно абідєлось на іншого маргінала й провокатора — Навроцького.
▪️ Але конференцію проводить польська влада в особі уряду та прем’єра Дональда Туска. Це урядова ініціатива. І Навроцькому, як провокатору й скандалісту, уряд не надіслав запрошення, про що сам президент Навроцький уже повідомив на брифінгу. То кому Zеленський влаштовує бойкот і демарш? Так, польському уряду, який продовжує підтримувати Україну, й Дональду Туску, який засудив дії Навроцького, але водночас закликав обох баранів не лупитися рогами на кладці, коли цим тішиться й гострить на обох ножа московський різник... Ні, Туск, звісно, це висловив значно дипломатичніше, а порівняння вже від мене.
▪️ Але для Zе це порушення запланованого тренду — робити ворога з усієї Польщі та всіх поляків. Воно тут лише хвилю хейту на надцять мільйонів українчиків розігнало. А тут раптом має виявитися, що проблема не в Польщі, яка бажає допомогти Україні, і не в поляках, а в двох тупих ідіотах. Чи, скоріше, все ж таки в провокаторах.
▪️ Тому Zе бойкотує захід наших друзів на підтримку України. І був би не проти, якби він повністю зірвався. І плювати, що там буде з Україною. Головне — амбіції підігріті. А з москви шлють повітряні поцілунки й листи вдячності...