Війна в Україні стала лакмусовим папірцем для багатьох структур, організацій, людей

Опінії
07.06.2022, 12:27
Війна в Україні стала лакмусовим папірцем для багатьох структур, організацій, людей

От і в моєму випадку війна розставила все на свої місця і визначила хто є хто

Волонтерка та громадський діяч

Отже, через місяць від початку повномасштабного вторгнення мені в ПП написав п. Сергій , який через численні та безглузді суди вже тривалий час намагається забрати приміщення мого Благодійний Фонд "Уляни Кузик".

У своїх повідомленнях п. Сергій запевняє, що немає наміру сваритись у такий важкий час для країни і забирає всі претензії на це приміщення, тож суд має закрити цю справу. Я була приємно вражена цим вчинком та подякувала п. Сергію за таку позицію. І вже якщо чесно видихнула з полегшенням, адже розгляд цієї справи забирав в мене багато часу та сил.

Але не тут то було... на жаль. Сьогодні я прийшла до суду франківського району, за запрошенням на ПОДАЛЬШИЙ РОЗГЛЯД СПРАВИ!

Зв'язалась із п. Сергієм, розказала за ситуацію, перепитала чи він передумав, відповів що ні і допоможе розібратися в ситуації.

Результат : сьогодні на розгляд справи адвокат п.Сергія не з'явився, а суддя п.Мартіянова маючи всі підстави для закриття справи, не закрила її і просто залишила позов без розгляду, тобто тепер позивач матиме можливість для подачі апеляції.

Усі докази, що я нічого не порушила і зробила все закономірно є представлені суду, позивач запевняє що забирає претензії і не має наміру судитись далі та на справі зовсім протилежне, тож я не розумію які наміри в п.Сергія і чим керується суддя Мартіянова в цій справі?

Прошу щиро усіх допомогти в розголосі цієї справи, бо бачу що під час війни відбувається щось дуже дивне та не справедливе в країні.

Дякую !

Читайте також:
Позиція
Нахіба Полтавській області такий начальник, який працює виключно для себе?
20 вересня, 14:47
Політика
Немиті бородаті паломники у смердючих лапсердаках і мафтир-гитлах з'їхалися з усіх усюд на Черкащину святкувати юдейський Новий рік.
16 вересня, 18:24
Політика
Як би ми не прагнули до Європи та не працювали, Україні не стати ні "другою Польщею", ні "третьою Німеччиною" через географію й історію.
13 вересня, 20:52
Політика
Натомість українці бачать у Зеленському звичайного ворішку.
13 вересня, 15:33
Виміри
Полтавська влада не може забезпечити гідні умови проживання для тимчасово переміщених осіб
12 вересня, 12:45
Війна
Зе-влада і західні партнери не розуміють єство нашої нації, тому намагаються підлаштувати свої фантазії та діагнози під поточну дійсність.
11 вересня, 21:50