Він так вишиванку розуміє. Як і Україну

Опінії
21.05.2021, 10:33
Він так вишиванку розуміє. Як і Україну

Ось ви обговорюєте його косоворотку, погано замасковану під вишиванку. Деякі навіть дивуються. А тут немає нічого дивного

Військовий, поет, автор пісень, учасник АТО/ООС

Ви ж самі кажете, вишиванка - це генетичний код.

У найвпливовішого політика всесвіту просто такий код. Російська косоворотка трохи присипана українським візерунком. Для колориту.
Він виріс в цьому світі. Він варився в цьому світі. Його вигодував цей світ, починаючи з «КВН» і закінчуючи медіа-бізнесом на території росії.

Для нього це нормально. Він не бачить в цьому нічого поганого. Тому навіть стилісти та іміджмейкери у нього такі. З підходом "звідти". Які не відбивають дупля в питаннях самоідентифікації. Ані власної, ані національної.

Але його цей світ цілком влаштовує.

Власне, це є суть і сенс "руского міра". "Молодший брат"  з "одного народу". Придуркуватий, безмовний і добрий "х**ол". Який тихо копається в своєму полі. Щоб було чим нагодувати "старшого брата" на перший поклик. А ще його можна покликати, щоб заспівав красивих сумних пісень. Поки ти за його столом жереш його ж горілку.

Для цього «молодший брат» повинен бути трохи камуфльований національним колоритом. Не стільки для нього самого. Скільки для того, щоб відрізняти його, як другий сорт.

Саме це нам несли в 14-му. Зі зброєю. З референдумами. З "путін ввєди" і "росія прийди".

Саме тому, знущався над власною країною маленький лицедій в найважчий для країни період. Над Майданом. Над війною.

Тому, що ми почали стрімко відходити від звичного і комфортного йому світу.

Саме звідти ці всі "встати на коліна" і "заглянути в очі". Адже він правду говорив "Я така людина". Він саме такий.

Тому, я вам повторював і буду повторювати. Слідкуйте не за ротом - за руками. Завжди.

Ось тільки, на пресконференції - він говорив про референдум. Про припинення війни і повернення окупованих територій і людей. Розумієте? Не державна політика, не дипломатія разом з потужною армією - референдум. У кожному з варіантів питань підрядником буде стояти "Ви втомилися? Ми допоможемо!".

І до речі, нагадаю, що в протягнутому їм законі про референдум внесені пункти щодо зміни ключових положень Конституції. А також "про зміну території України". Про зміну того, що є наріжним каменем сучасного світу - територіальної цілісності. Якщо ми не зібралися нікого захоплювати – подумайте, для чого це?

При такому розкладі не Донбас і Крим повернуться в Україну.

Навпаки. Ми повернемося під спідницю нахабною баби, яка хоче привласнити "права материнства" на нас.

Щоб поглинути нас остаточно. Розчинити. Щоб більше ніколи не чути про такий народ - українці. Тому, що "один народ". А незгодних можна прикопати.

А для того, щоб це відбулося, напевно - нас і ведуть тихо. Просто потрібно говорити ротом правильні речі (навіть державною мовою). Пускати сльозу на Державний Прапор (або тупцювати по ньому ногами, кажучи з трибуни правильні слова).  Робити селфі на фронті. Жати руки військовим - і одночасно зв'язувати їх доктриною "просто перестати стріляти".

І в Європу йти голосно - теж можна. Янукович вже йшов. А потім ми мало не опинилися в "руськом міре".

А йти в «русскій мір» - нескладно. Треба просто перестати чинити опір. Дати себе заколисати. І він прийде сам. Те що не вийшло у лоба - можна зробити зі спини. Практично - нашими руками.

І йти туди можна навіть у вишиванці. І співати українські пісні. Там їх люблять. Під горілочку.

А про косоворотку - забудьте. Нічого нового. Просто це у нього щиро. Він так вишиванку розуміє. Як і Україну.

Читайте також:
Чехія хоче надати Україні зброю для захисту від можливої повномасштабної агресії, яку планомірно готує Кремль.
вчора, 14:36
Повідомляється про кібератаку на форум Prozorro Infobox
17 січня, 19:47
Путін зайде так далеко, наскільки йому дозволять.
14 січня, 20:10
Всі прокремлівські чиновники мають піти з посад, особливо залишити лави силових органів і оборонного відомства Азербайджану.
10 січня, 11:45
Усупереч збільшеним державним видаткам на національну оборону, у 2022 році Збройні Сили України лишатимуться недофінансованими.
10 січня, 08:48
Захищати свій дім та свою країну - це обов’язок кожного.
09 січня, 14:25