Високоосвічені тубільці пропонують деколонізувати Полтавщину

Позиція
19 жовтня, 10:05

А заодно і декомунізувати.

В інтернетах розгорілися пристрасті по долі історичного минулого Полтави.

В яких убогі, але освічені населенці Полтави (містянами їх назвати не можна, бо дбають тільки про свої пики) пропонують знести пам'ятки монументального мистецтва, попередньо позбавивши їх статусу пам'яток.

Нагадаю, що ці високоосвічені українофоби за 30 років так званої незалежності знищили в Полтаві майже всі бюджетоутворюючі підприємства, навколо яких прокляті імперці і комуняки будували місто.

Дивно, чому ці галасливі пустобріхи вказують на орла, як на символ російської величі. Орел з 1871 року є складовою частиною герба Німецької імперії, потім з 1919 року  Веймарської республіки, а з 1950 року складовою частиною герба ФРН.

Орел символізує далекоглядність і силу, вважається «королем неба» і посланцем богів. Давні греки прирівнювали орла до Зевса, римляни до Юпітера, германські племена до Одіна. За часу розповсюдження християнства орел, зокрема й в геральдиці, став атрибутом Іоанна.
Високоосвічені тубільці пропонують деколонізувати Полтавщину_1Високоосвічені тубільці пропонують деколонізувати Полтавщину_2Високоосвічені тубільці пропонують деколонізувати Полтавщину_3Високоосвічені тубільці пропонують деколонізувати Полтавщину_4Високоосвічені тубільці пропонують деколонізувати Полтавщину_5Високоосвічені тубільці пропонують деколонізувати Полтавщину_6Високоосвічені тубільці пропонують деколонізувати Полтавщину_7Високоосвічені тубільці пропонують деколонізувати Полтавщину_8Високоосвічені тубільці пропонують деколонізувати Полтавщину_9

І тільки в Полтаві населенці узріли в орлові символ російської величі, забуваючи, що орел вказує на місце поховання тисяч українців, які знайшли свою смерть на полях Полтавської битви і куди мають бути спрямовані думки і молитви українців.

На протязі 1708 - 1713 років тривала Велика Північна війна в Україні. Як зазначає Вікіпедія:

З початком Північної війни Україна, як сателіт Московського царства, постачала московським військам живу силу, амуніцію, фураж та продовольство. З приходом Карла ХІІ в Україну гетьман Іван Мазепа уклав з королем Українсько-Шведський союз та виступив проти Петра І. Слідом за гетьманом, на бік шведів перейшло й Військо Запорозьке на чолі з кошовим отаманом Костем Гордієнко.

Після Батуринської трагедії та Полтавської битви українські козаки, що виступили проти Петра, відійшли разом з Мазепою та Карлом до Бендер.

Після смерті Мазепи гетьманом України був обраний Пилип Орлик, який продовжив боротьбу за незалежність України. 1711 року українські козаки, спільно з татарами, організували похід на Київщину. Проте, через підступний відступ татар похід закінчився невдало, й Орлик відступив.

Весь цей час король Карл ХІІ та гетьман Орлик проводили дипломатичну роботу в Османській імперії та багатьох європейських столицях, з метою організації проти московської коаліції. Проте ці зусилля не увінчалися успіхом.

Московії вдалося уникнути масштабних військових дій з боку Османської імперії за допомогою дипломатичних зусиль та підкупів османських чиновників. Черговий мирний договір був підписаний 17 квітня 1712 р. Проте, 30 квітня 1713 року султан Ахмед III оголосив нову війну. Однак, не було проведено ніяких значних бойових дій.

Протягом 1713 року — Московське царство та Османська імперія остаточно припинили військові дії. Карл ХІІ залишив територію Османської імперії та вирушив до Швеції.

Вказаний історичний екскурс наглядно демонструє шляхи становлення української держави, опорними віхами якої залишаються генетичні надбання українців, та пам'ятки монументального мистецтва.

Виходячи з логіки сучасних ривалюціанеров, які знову намагаються зруйнувати весь світ насильства, вони, з такою ж легкістю, можуть відмовитися від власної ідентичності, сформованої на протязі життя. Люди без пам'яті, люди без помилок, люди без сформованого життям обличчя. Якісь абстракції на людей, абстракції на дійсність пропонують психічно і розумово здоровим людям  переселитися в їх анахронічний світ збочених бажань та помислів.

Але, як же тоді бути із залишками заводів, нечисленними вижившими пам'ятками архітектури та мистецтва, збудованими клятими імперіалістами, на кого залишите ви їх?

Геть губернське місто, дайош люмпен віледж?

Високоосвічені тубільці пропонують деколонізувати Полтавщину_10

То й тепер фекалії, якими сучасні ентелигенти здобрюють місця для купання у Ворсклі виглядають такими сучасними.

І, до речі, Олег Пустовгар вже повернув оргтехніку і різограф, які поцупив, коли звільнявся з посади в  Полтавській ОДА?

Автор : Геннадій Сікалов
Читайте також:
Опінії
Йде методична зачистка православної віри та українських національних традицій як основи буття нашого народу
07 грудня, 12:28
Політика
Зеленський запропонував надати західним партнерам першочерговий доступ до сировини України.
18 листопада, 09:15
Позиція
Хфіліп Пронін, голова Полтавської ВЦА, відсвяткував здачу Зеленським Вугледара.
02 жовтня, 22:00