Вітаємо у диких, диких... Броварах!

Опінії
01.06.2020, 12:52
Вітаємо у диких, диких... Броварах!

Правоохоронні органи брали безпосередню участь у вуличній стрілянині на Київщині, але про це нічичирк.

З багатьох джерел надходить суперечлива, але вкрай цінна інформація, яку оприлюднили у соціальній мережі Facebook громадські активісти Ігор Мегера і Роман Сініцин. Імовірно, що поліція зацікавлена у сутичці з застосуванням вогнепальної зброї між перевізниками у Броварах.

Очевидці події зазначили, бандитам з ОПГ братів Потапенко (керують місцевими маршрутками) та оточення екснардепа й учасника бойових дій Євгена Дейдея, просто вдали втекти. Розподіл транспортних потоків повернув місто-супутник Києва у "лихі 90-ті".

Читайте також:

Цікаво, що першим допомагав місцевий авторитет "Дєня Броварський", котрий привіз із Вінниці "тітушок" зі стволами. Їх надав ще один екснардеп В'ячеслав Константиновський, наближений до Арсена Авакова.

На боці ж другого, власне, уся Національна поліція. Адже Євген Дейдей — чинний радник міністра внутрішніх справ України.

Тобто керівництво правоохоронних органів України зайняло одразу обидві сторони у вказаному конфлікті. А всі гучні злочини останніх років так чи інакше відбуваються за сприяння самої поліції.

Арсен Аваков, якому "гарант" Володимир Зеленський кілька разів виголошував "останні попередження", має нарешті подати у відставку через зростання свавілля своїх "реформованих" підопічних. Якщо цього не відбудеться, вся закінчиться дуже погано для всієї країни, чим неодмінно скористається РФ.

Читайте також:
Відвідуючи Тбілісі та інші розрекламовані туристичні місця Грузії, іноземні громадяни наражають себе на небезпеку.
вчора, 08:01
Двом мешканцям Ромоданівської громади інкримінують порушення кримінального законодавства; на їхніх присадибних ділянках росли коноплі.
19 липня, 13:53
Суд відправив Олега Ширяєва в СІЗО до 21 липня без права внесення застави
06 липня, 11:22
Слуга народу Євгеній Брагар попри виявлений у нього стан наркотичного сп'яніння за кермом автомобіля, звинувачує у всьому поліцейських.
06 липня, 10:30
Викрадення людей, убивства заради наживи, торгівля наркотиками — і це не вичерпний перелік того, що діється у Мексиці при потуранні влади.
01 липня, 12:46
У Іллі Киви чергове загострення
26 червня, 12:15