Вітаємо у диких, диких... Броварах!

Опінії
01 червня, 12:52
Вітаємо у диких, диких... Броварах!

Правоохоронні органи брали безпосередню участь у вуличній стрілянині на Київщині, але про це нічичирк.

З багатьох джерел надходить суперечлива, але вкрай цінна інформація, яку оприлюднили у соціальній мережі Facebook громадські активісти Ігор Мегера і Роман Сініцин. Імовірно, що поліція зацікавлена у сутичці з застосуванням вогнепальної зброї між перевізниками у Броварах.

Очевидці події зазначили, бандитам з ОПГ братів Потапенко (керують місцевими маршрутками) та оточення екснардепа й учасника бойових дій Євгена Дейдея, просто вдали втекти. Розподіл транспортних потоків повернув місто-супутник Києва у "лихі 90-ті".

Читайте також:

Цікаво, що першим допомагав місцевий авторитет "Дєня Броварський", котрий привіз із Вінниці "тітушок" зі стволами. Їх надав ще один екснардеп В'ячеслав Константиновський, наближений до Арсена Авакова.

На боці ж другого, власне, уся Національна поліція. Адже Євген Дейдей — чинний радник міністра внутрішніх справ України.

Тобто керівництво правоохоронних органів України зайняло одразу обидві сторони у вказаному конфлікті. А всі гучні злочини останніх років так чи інакше відбуваються за сприяння самої поліції.

Арсен Аваков, якому "гарант" Володимир Зеленський кілька разів виголошував "останні попередження", має нарешті подати у відставку через зростання свавілля своїх "реформованих" підопічних. Якщо цього не відбудеться, вся закінчиться дуже погано для всієї країни, чим неодмінно скористається РФ.

Читайте також:
Затримали понад тисячу людей, вилучили зброю, мільйони фунтів і євро, тонни наркотиків.
04 липня, 12:06
Фермери одного з підприємств Миргородського району виявили посіви наркотичних рослин серед соняшникового поля.
29 червня, 08:59
Поліціянти сумлінно виконують виключно забаганки очільника міністерства внутрішніх справ, а не стоять на сторожі правопорядку.
01 червня, 10:20
За словами начальника кримінальної поліції, речові докази збиралися «по крихтах».
28 травня, 15:42
Конфлікт біля ставка поблизу села Новоселиця криє у собі низку проблем для повоєнного суспільства.
26 травня, 10:05