Влада Зеленського імітує боротьбу з коронавірусом

05.10.2020, 11:24
Влада Зеленського імітує боротьбу з коронавірусом
Фото: Facebook

Смерть медиків від вірусного захворювання, обличчя яких використали для агітації, показує нездатність Зе-команди впоратися з пандемією.

Останній тому приклад — Іван Венжинович, який був штатним лікарем Почаївської районної лікарні на Тернопільщині.

Він став справжнім символом боротьби з COVID-19, за що й поплатився власним життям.

Проте родина померлого лікаря не отримає обіцяної урядом компенсації (1 мільйон 576 тисяч гривень), бо у нього, за офіційними даними, був негативний тест на коронавірус.

Таку інформацію 4 жовтня оприлюднив громадський діяч Назар Приходько на своїй сторінці у Facebook.

Зазначається, що місцева влада, вислужуючись перед Володимиром Зеленським, напередодні виборів, фактично, взялася фальсифікувати статистику.

«Колеги Івана говорять, що в них бувають дні, коли багато хворих і тести позитивні, а бувають, коли хворих стільки ж, а тести негативні, або ж взагалі кудись зникають, хоча от щойно були... Чим це можна пояснити? Думаю небажанням місцевої влади, а також московських попів з окупованої ними Лаври потрапити до "червоної зони", ну і, звісно, небажанням платити компенсацію... Це не просто фальсифікації даних, не просто злочин, ницість, відсутність етики та моралі!», — прокоментував ситуацію Назар Приходько.

Громадський діяч також підкреслив, що правоохоронні органи мусять негайно втрутитись і провести якісне, неупереджене розслідування з метою знайти осіб, винних у злочинній недбалості.

Читайте також:
Життя
Впродовж наступної чверті століття на планеті спостерігатиметься збільшення диспропорцій. Людству загрожує нова невиліковна чума.
11 листопада, 21:49
Життя
Хутрові звірі опинилися під загрозою знищення. Науковці стверджують, що рідкісні ссавці є носіями мутованих аналогів COVID-19.
10 вересня, 19:22
Життя
Найгірший стан справ у дошкільнят. Часте «залипання у блакитних екранах» підвищує їхню схильність до прояву гніву та фрустрації.
14 серпня, 06:08
Життя
У Гонконґу розробили засіб для лікування раку носогорла. Він знищує мутовані й впливає на імунні клітини, провокуючи боротьбу із хворобою.
26 червня, 06:09
Життя
Комахи мають надзвичайну чуйність нюхових нейронів. Медоносних бджіл можна використовувати для розробки нових засобів ранньої діагностики.
16 червня, 17:30
Життя
У новому дослідженні взяли участь 9065 осіб. 19,5% із них скаржилися на психотичні розлади, 11,4% — на депресію, 9,7% — на тривожний розлад.
02 червня, 07:51