Володимир Бойко: І знову про справу Гримчака

Опінії
23.08.2019, 05:00
Володимир Бойко: І знову про справу Гримчака

Читаю новину: «Генпрокуратура має намір арештувати майно заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака, який підозрюється в отримання хабара в особливо крупних розмірах».

Шановні тупі вівці (здається, так у представників нової влади прийнято називати журналістів). У справі Гримчака немає такого слова як «хабар» чи «неправомірна вигода». Власне, і самої справи немає та ніколи не було. Гримчаку повідомлено про підозру в справі про замах на вбивство колишньої журналістки Тетяни Чорновол 25 грудня 2013 року. Причому, повідомлено про підозру в шахрайстві, тобто заволодінні чужими коштами шляхом обману чи зловживання довірою. Але коштами якої людини Гримчак заволодів і в який спосіб слідство не знає – у справі немає ані заявника, ані потерпілого.

Точно так як немає жодного зв’язку між Гримчаком і нападом на Чорновол. Гримчак був затриманий на підставі сфальсифікованих матеріалів «справи Майдану», а гроші, які він взяв, йому передав агент СБУ Максим Святненко, який перебуває на зв’язку в заступника начальника відділу «К» ГУ СБУ по Києву та Кивській області. Цей Святненко раніше брав участь у конкурсі на заміщення посади начальника відділу НАБУ по роботі зі свідками та заявниками, а також є заявником по ще двох кримінальних провадженнях, які розслідує НАБУ й де він передавав під контролем СБУ хабарі суддям: у справі проти судді Подільського райсуду Тетяни Войтенко (Святненко їй передав 10 тис. «мічених» доларів) та в справі проти судді Баришивського районного суду Олександра Лисюка (Святненко йому передав 2,5 тис. доларів). Більш того, під час розслідування справи відносно Войтенко адвокатом підозрюваної було встановлено, що заявник Святненко регулярно контактує зі своїм куратором з СБУ: за півтора місяці базові станції на території ГУ СБУ в місті Києві та Київській області зафіксували близько 100 з’єднань між телефоном Святненка й телефоном, що перебував на території київської «Управи».

Гримчак ніякого хабара не брав і ніхто йому ніякого хабара не передавав. Провокація відносно тупого та жадібного Гримчака була влаштована директором НАБУ Ситником і начальником Управління спеціальних розслідувань Горбатюком на замовлення Офісу Президента виключно для того, щоби використати витяги з ЄРДР по «справі Чорновол» і шляхом фальсифікації отримати в Чернігівському апеляційному суді дозволи на проведення НСРД відносно київського міського голови Віталія Кличка та заступника генпрокурора Анжели Стрижевської. Ситник сподівався, що Гримчак понесе гроші Стрижевській та в КМДА й обладнав кабінети в Генпрокуратурі та КМДА апаратурою для негласного отримання інформації. Але оскільки операція зірвалась через те, що отримані від провокатора гроші Гримчак залишив у себе, зараз треба ставити питання про взяття під варту Ситника, Горбатюка й двох прокурорів – Донського та Приходька. Бо за провокацію підкупу до кримінальної відповідальності має бути притягнутий не тільки Святненко, але і його куратори.

Одначе ставити це питання нема кому, оскільки Юрій Луценко скоро отримає копняка під зад, а на його місце буде призначений Руслан Рябошапка, який не тільки вражає своїм рівнем правосвідомості та інтелектуальними здібностями, але був куратором від Офісу Президента в провокації з Гримчаком.

На фото – постанова прокурора Приходька, який самостійно виявив невідомо ким вчинене шахрайство по відношенню до невідомо чиїх коштів у невідомо який спосіб, самотужки зареєстрував цей «злочин» і об’єднав зі «справою Чорновол» з тим, щоби взяти в суді дозвіл на проведення негласних слідчих (розшукових) дій відносно Гримчака, керівництва Генпрокуратури та КМДА.

Джерело


Читайте також:
про персональне повернення з війни у «особистій культурі» головнокомандувача
вчора, 20:29
Артем Ситник поспілкувався з пранкером Джокером, прийнявши його за Святослава Вакарчука.
вчора, 09:14
про девальвацію світових освітніх брендів і наші «плюси» від коронавірусу
вчора, 08:07
Як працюють російські спецслужби на прикладі Чечні
17 лютого, 14:20
або перший закон Скотта за Артуром Блохом: неважливо, що хтось іде неправильно. Можливо, це має гарний вигляд
16 лютого, 09:40
У парламенті зареєстрували законопроект № 3005 «Про військово-консалтингову діяльність» (ВКД).
14 лютого, 19:20