Володимир Бойко: Спецзавдання лейтенанта Баканова

Опінії
10.09.2019, 07:59
Володимир Бойко: Спецзавдання лейтенанта Баканова

Тільки не смійтесь: голова Служби безпеки України Іван Баканов дав інтерв’ю виданню «theБабель», що належить Ігорю Коломойському, у якому розповів, як він 4 вересня 2019 року опинився на святкуванні 70-річчя Григорія Суркіса.

Виявляється, лейтенант Баканов виконував оперативне завдання по лінії СБУ: «Я, крім усього іншого, сьогодні і оперативний співробітник», — пояснив Іван Геннадійович кореспонденту «theБабеля» свою присутність на цьому заході.

Не інакше, Баканов у сподіванні достроково отримати звання старшого лейтенанта приглядав на дні народження Суркіса, кого б можна було включити в обмінний фонд з боку України для передачі в Росію.

Як у таких випадках каже міністр закордонних справ північного сусіда, «Дебіли, бля…».

Джерело


Читайте також:
Допомагає йому у цій "нелегкій справі" начальник штабу Антитерористичного центру при СБУ генерал-майор Геннадій Кузнецов.
12:23
Зелені впритул не бачать червоних ліній.
вчора, 09:27
Молоде покоління українців вже потребує докорінних змін, тож наявна ситуація застою провокує черговий Майдан.
06 серпня, 10:37
На місцевих виборах "слуги народу" поступляться місцем партії Медведчука, що може призвести до непередбачуваної ситуації.
05 серпня, 11:42
Мінська ТКГ може поповнитися «новим обличчям» – Вітольда Павловича Фокіна.
04 серпня, 11:02
Останні події в Києві збентежили лейтенанта Баканова, оскільки його воїнство виявилося не здатним виконувати свої прямі обов’язки.
04 серпня, 09:36