Володимир Бойко: «Справа Гримчака» завершиться точно так, як і «справа Портнова»

Опінії
17.08.2019, 04:44
Володимир Бойко: «Справа Гримчака» завершиться точно так, як і «справа Портнова»

15 серпня 2019 року я практично без перерви відпрацював 12 годин у студіях п’ятьох телеканалів, коментуючи чергове безумство начальника Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергія Горбатюка (нагадую, що цей підрозділ був створений для розслідування масових вбивств у центрі Києва в січні-лютому 2014 року й за 5 років діяльності не просунувся далі створення сторінки у Фейсбуці) – затримання за підозрою в шахрайстві заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака.

Можу заспокоїти всіх, кому Юрій Миколайович передавав чи в кого брав гроші: фінал цієї справи буде точно таким, як і всіх інших «справ Майдану».

Подивіться, наприклад, на Андрія Портнова, якого Горбатюк з усією суворістю закону переслідує п’ять років поспіль. Запевняю, що «справа Гримчака» завершиться точно так, як і «справа Портнова» – грошовою компенсацією фігуранту за рахунок коштів українських платників податків. Якщо хто мені не вірить – нехай переконається в Олени Лукаш, яку Горбатюк також притягує до кримінальної відповідальності вже не перший рік.

Ба більш того: не здивуюсь, якщо невдовзі Горбатюк буде взятий під варту за проведення разом з директором НАБУ Артемом Ситником незаконних негласних слідчих (розшукових) дій відносно заступника генпрокурора Анжели Стрижевської та спробу провокації хабара через Гримчака, якого використовували «в темну»: Горбатюк і Ситник сподівались, що Гримчак передасть гроші Луценку й Стрижевській (для подальшого занесення у Верховний Суд). Кажуть, у такий спосіб Ситник планував примусити Луценка відкликати з Сарненського районного суду адміністративний протокол про вчинення директором НАБУ корупційного правопорушення, а Горбатюк збирався шантажувати Луценка в сподіванні отримати призначення на посаду начальника новоствореного Управління організації та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини спеціальної категорії.

Джерело


Читайте також:
про персональне повернення з війни у «особистій культурі» головнокомандувача
вчора, 20:29
Артем Ситник поспілкувався з пранкером Джокером, прийнявши його за Святослава Вакарчука.
вчора, 09:14
про девальвацію світових освітніх брендів і наші «плюси» від коронавірусу
вчора, 08:07
Як працюють російські спецслужби на прикладі Чечні
17 лютого, 14:20
або перший закон Скотта за Артуром Блохом: неважливо, що хтось іде неправильно. Можливо, це має гарний вигляд
16 лютого, 09:40
У парламенті зареєстрували законопроект № 3005 «Про військово-консалтингову діяльність» (ВКД).
14 лютого, 19:20