Вони фізіологічно інші

Опінії
03 квітня, 16:30
Вони фізіологічно інші

Зеленський таки мав рацію.

Військовий, поет, автор пісень, учасник АТО/ООС

Вони фізіологічно інші. І коли їх "команду" набирали по оголошенню, в ньому, швидше за все, були вказані необхідні фізіологічні відмінності. Які унеможливлюють зв'язок зі своєю країною, і відчуття себе частиною єдиної нації.

У глибині їх мозку просто відсутній якийсь центр, який відповідає за те, що понад усе відрізняє людину від тварини, і робить її суспільною істотою. Той, що наділяє його не тільки основними інстинктами "їсти-пити-розмножуватися-уникати небезпеки", але й дозволяє бути частиною цілого. Ці смішні й непотрібні багатьом речі називаються - "мораль", "емпатія", "громадський історичний досвід", "критичність", "колективна безпека", і "особиста відповідальність". Ну і "свідомість" - яку ці ж люди давно спробували зробити смішним мемом.

Всю різницю я показав в цій картинці - це просто. У двох фотографіях і у двох цитатах.

Вони фізіологічно інші_1

На першій світлині медик 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади Світлана Земліна. Ця маленька, тендітна дівчина витягла з під вогню пораненого під Шумами. І її слова - про що вона думала, коли полізла в жорсткий заміс, де тільки що загинуло чотири людини.

Ні про що вона не думала. Крім виконання своєї головної функції - рятувати та захищати. Це працював той самий центр мозку. Який відповідає не за себе - за інших і спільне.

На другій світлині депутат ВР від "Слуги народу" - Ганна Колісник. Вона не під вогнем. Вона в кріслі залу Верховної Ради слухає виступ Хомчака. В якому він розповідає про посилення російської загрози та обставини загибелі 4 військових під Шумами. В черговий "провокації" росії. В умовах доктрини "просто перестати стріляти", до якої сам же і доклав руку.

І депутат пише - "Треба валити з цієї країни". Працює простий базовий інстинкт самозбереження. Ця людина, вибрана у вищу владу країни - ніколи не буде "витягувати з під вогню" нікого. А країну - тим більше.

Дівчина-медик - представник тієї частини країни, яка називається незрозумілим для багатьох словом "Нація". Це коли усвідомлення своєї країни, історії, відповідальності за інших і за загальне - дозволяє здійснювати вчинки, що ведуть до виживання суспільства. Так чинять опір ворогові, що перевершує. Так будують свою країну, а не тільки особистий добробут і кайф. Так допомагають слабким і нужденним. Так всі разом навалюються на біду. Або святкують перемогу.

Слава Богу, що структура, в якій кількість усвідомлення людей в більшості - це Армія. Інакше Україна давно б лягла. А, так у нас всіх є захист, і шанс на порятунок, в разі серйозного погіршення ситуації.

Дівчина-депутат реагує на рівні особистих інстинктів. Примітивно і просто.

Фізіологічно. Більшість з "більшості" - саме такі. Тому, з цієї сторони шансів у нас немає. Вони не будуть рятувати країну. Ні в військовому, ні в політичному, ні в економічному плані. І вся ця епідемія їм - до дупи. Вони вакцинуються як "публічні особи", або за гроші "правильною вакциною", і будуть водити амури в телефоні, коли хтось буде зачитувати зведення про померлих від вірусу.

Ну, або напишуть в черговий раз, що "потрібно валити з цієї країни".
І вони звалять, коли вам буде зовсім зле. Без різниці - війна це буде, або чума. Підкоряючись інстинктам вони з'їдять, вип'ють і засвоять все до чого дотягнуться. І звалять.

І коли ви чуєте про те що "вони змінюються" - не вірте. Всі їх "правильні дії" - це просто "правильні слова". Ширма, димова завіса, яку вони ставлять з інстинкту самозбереження. Щоб їм не заважали їсти-пити-розмножуватися-набивати нору. Вони просто не можуть в інший спосіб. Вони фізіологічно інші, і цим пишаються.

Що робити? Готуватися до змін. Готуватися до нового шансу і важкої роботи. І наближати все це, крок за кроком.

Ми зробили багато, але не змогли зробити головне. Розбудити сплячу частину мозку у більшості у своїй країні. Зробити їх частиною Нації.
Тому поки переважають основні інстинкти.

Тому на вершину піраміди вони підносять "фізіологічно інших".

Але є і хороші новини. Те що вони вже замислюються про втечу - це дійсно добре.

Читайте також:
"Найвеличніший лідер світу" зустрівся з представниками Американського єврейського комітету, які націлилися на українську землю і надра.
22 вересня, 11:01
Виготовлено 115 сантиметровий бюст видатного українця, його вилито із бронзи.
14 липня, 16:34
“Найсимволічніше, що в останню путь Людину-Легенду проводжали нинішні учасники російсько-української війни”.
13 червня, 15:25
Кілька днів тому стало відомо, що Дубілет, якому інкримінують участь в багатомільярдних махінаціях, є громадянином Ізраїлю.
27 травня, 15:45
Що лякає інвесторів в Україні ?
12 травня, 12:08
Святкуємо День матері та вітаємо і дякуємо всім матусям за турботу, добре серце та безмежну любов.
09 травня, 15:00