Вова, де "Мрія" ?

28.05.2022, 13:25
Вова, де "Мрія" ?

Що сталося з українською "Мрією"

25 лютого 2022 року Володимир Зеленський повідомив, що усі військовослужбовці, які перебували на острові Зміїний, загинули, захищаючи територію України від російських військ. Їм нададуть звання Героя України посмертно.

Як виявилося пізніше, прикордонники з острова Зміїний, вже будучи Героями України посмертно воскресли, та опинилися в полоні. Ми досі не маємо достовірної інформації про те: скількох із них визволили, а скільки лишаються у полоні.

І це не єдина брехлива інформація від влади...

В перші дні повномасштабного вторгнення окупаційних військ орди в Україну було обстріляно аеродром у Гостомелі.

Після обстрілів надходили суперечливі повідомлення про те, що 27 лютого 2022 року найбільший у світі літак АН-225 "Мрія" було знищено.

27 лютого про це повідомив і Володимир Зеленський.

Проте багато хто говорив і про те, що знищено було недобудований літак АН-225 "Мрія". Цей літак стояв в ангарі, де свого часу проводив пресконференцію Володимир Зеленський.

Вова, де Вова, де Вова, де Вова, де Вова, де Вова, де Вова, де Вова, де

Під час пандемії Covid-19 літак розвозив по світу великі партії захисних масок, костюмів, окулярів, дезінфекторів та апаратів штучного дихання. У деяких видах перевезень Ан-225 "Мрія" взагалі не мав конкурентів.

Нам постійно показували ангар з одним знищеним літаком, але чомусь ніхто не говорить, що сталося з іншим, який був недобудований, та на фоні якого Володимир Зеленський проводив свою пресконференцію.

Виникає багато питань, наприклад : чому, знаючи про повномасштабне вторгнення окупаційних військ орди, влада не прийняла рішення про термінову евакуацію повітряного флоту ДП "Антонов" з України ?

Ми зараз спостерігаємо, як Ан-124 "Руслан" постійно доставляє вантажі військового призначення для України. Це означає, що частина повітряного флоту ДП "Антонов" була евакуйована. Чому ж тоді не було евакуйовано найбільший у світі літак АН-225 "Мрія" ? Чи його таки евакуювали ?

Вчора в мережі з'явилося відео, як з летовища в Гостомелі вивезли на металобрухт частини найбільшого у світі літака Ан-225 "Мрія".

Згодом в ДП "АНТОНОВ" заявили що інформація про те, що Ан-225 "Мрія" вивезли на металобрухт не відповідає дійсності. Також в ДП повідомили, що відео, яке послужило основою для поширення зазначеної недостовірної інформації, було відзняте «піратським» способом та поширене без погодження з ДП «АНТОНОВ» та відповідними державними органами.

Але ні представники влади, ні представники ДП «АНТОНОВ» так і не дали відповіді на питання : що саме відбувається на відео, яке потрапило до мережі, куди перетягують частини зруйнованого літака і з якою метою ? Три місяці до цього він знаходився в ангарі і ніхто його не чіпав.

Що відбувається ? Влада з якоюсь метою хоче знищити докази ?

Нещодавно Юрій Швець запитав у керівника офісу президента Андрія Єрмака : "Где деньги, Зин"...

Ми ж хочемо запитати у президента Голобородька : Де "Мрія", Вова ?

Яка все ж таки "Мрія" була знищена орками ? Та, з ангару,  недобудована, на фоні якої актор Зеленський давав пресконференцію, чи бойова "Мрія", яка покорила весь світ?

Якщо знищена недобудована з ангару, то де бойова?

Якщо знищена бойова, то де поділася недобудована з ангару?

Можливо, лейтенант Баканов з генералом Наумовим і Єрмаком дадуть відповідь, якщо, на випадок, актор не в курсі.

Вова, ми ж не лохи !


Довідково

Ан-225 «Мрія» (кодове ім'я НАТО — «Козак» англ. Cossack) — найбільший та найпотужніший у світі транспортний літак, створений київським КБ імені Антонова. Головний конструктор — Віктор Ілліч Толмачов.

Ан-225 з максимальною злітною масою 640 т є найважчим літаком у світі. Для порівняння, третій за вантажопідйомністю (після Ан-124 «Руслан») американський військово-транспортний літак C-5 Galaxy має максимальну злітну масу 381 т.

Цей літак є також найбільшим у світі літаком, що піднявся в повітря більше одного разу (хоча розмах його крила й менший, ніж в американського літака Г'юз H-4 «Геркулес», що зробив лише один короткий випробувальний політ на низькій висоті). Літаки Ан-124 «Руслан» та Ан-225 більші від C-5 Galaxy, що є найбільшим літаком у США.

У листопаді 2004 року Міжнародна федерація повітроплавання внесла Ан-225 до Книги рекордів Гіннеса за його 240 рекордів.

Ан-225 був створений, перш за все, для потреб космічної програми, для транспортування вантажів, зокрема космічних кораблів багаторазового використання «Буран» і компонентів ракетної системи «Енергія».

Ан-225 з «Бураном»
Ан-225 з «Бураном»
Ан-225 з «Бураном» у польоті
Ан-225 з «Бураном» у польоті

Літак може перевозити також великогабаритні вантажі іншого призначення, які можуть розміщуватись як у фюзеляжі, так і «на спині». Мета створення Ан-225 була подібною до мети створення американського Boeing 747SCA — літака для транспортування космічних човників.

Розробка літака почалася в 1985 році й тривала рекордно короткий час — 3,5 року, що стало можливим завдяки широкій уніфікації його вузлів і агрегатів із вузлами та агрегатами літака Ан-124, який служив основою для нього. 21 грудня 1988 року легендарний український літак Ан-225 «Мрія» виконав свій перший політ.

Головний конструктор — Віктор Ілліч Толмачов, загальне керівництво усіма процесами розробки здійснював генеральний конструктор Петро Балабуєв, провідним конструктором був Анатолій Вовнянко.

Будівництво другого Ан-225 було практично завершене в кінці 1980-х, згідно з космічною програмою. Із закриттям програми «Енергія-Буран» єдиний діючий Ан-225 було поміщено в ангар, його двигуни було демонтовано для використання на літаках Ан-124.

Другий близький до завершення Ан-225 було також законсервовано й поміщено в ангар. Роботи над другим екземпляром не велися, однак поступово назрівала необхідність його добудови. Конструкції планера постійно ревізуються й подовжується їх ресурс. У разі добудовування виробу сер. № 01-02, його експлуатаційні та економічні характеристики були б дещо ліпші за перший екземпляр (сер. № 01-01). Це пов'язано з тим, що маса конструкції була знижена шляхом сучасних конструктивних рішень — використання нових технологій та матеріалів.

Вова, де
Вова, де

Автор : Геннадій Сікалов
Читайте також:
Опінії
На Банковій вирішили закидати шапками ворога, а українців обіцянками миру. Як казав Леонід Кучма, «так це ж уже було», і було з нами.
20 листопада, 19:23
Політика
В бюджеті залишаються гроші на Зелемарафон, але немає підняття зарплат і соціальних виплат.
18 листопада, 17:09
Політика
Влада зовсім пустилася берега, забувши про свої обов'язки перед українським народом. Ґрантожери виявилися потрібнішими для рейтингів.
17 листопада, 12:54
Політика
Збереження якоїсь частини країни й народу — це не перемога, а лише передумова для майбутньої перемоги. Треба називати речі своїми іменами.
14 листопада, 07:19
Опінії
Який сподівається потрапити до Верховної Ради вже не як ветеран війни, а як інвалід по зору.
13 листопада, 11:27