Created with Sketch.

Воїни ЗСУ взяли у полон терориста із ПВК «Вагнер»

15.01.2023, 19:14
Фото: Telegram

Українські захисники не припиняють ні на мить боронити кожен метр Батьківщини від російських загарбників, які вдерлися на нашу землю.

Одного з окупантів сьогодні, 15 січня, вдалося взяти у полон, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на Управління стратегічних комунікацій Збройних Сил України.

Як вдалося з'ясувати, терориста з лав бандформування путінського кухаря Євгєнія Прігожина захопили живим на одному з відтинків Бахмутського напрямку Східного фронту.

«Поповнення до обмінного фонду у вигляді "вагнерівця". Хоча цих покидьків відпускати не варто», – лаконічно прокоментували ситуацію в Управління стратегічних комунікацій ЗСУ.

Водночас необхідно додати, що у боях на Сході (Донеччина та Луганщина – прим. ред.) загарбники із РФ мають великі втрати у живій силі, щонайменше 500 окупантів гине щодня, а деякі навіть безслідно зникають після удару HIMARS.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на тижні російський режим зірвав обмін полоненими для того, аби розхитати настрої в українському суспільстві.

Читайте також
ДШВ підтвердили, що пішли в наступ на Півдні
Війна
Війна в Україні зайшла у глухий кут: похмурий прогноз від The Times
Війна
ISW викрив масштабну брехню Генштабу рф про «успіхи» на фронті
Війна
Покровськ фактично окуповано. Співзасновник DeepState пояснив, куди далі підуть росіяни
Війна
Зелемський здає Україну ворогу. росіяни окупували Бондарне на Донеччині – DeepState
Війна
Зеленський здає території путену
Війна