Як енергетики дурять споживачів?

Позиція
24.10.2023, 16:00

АТ «Полтаваобленерго» впровадило втручання в роботу вузлів обліку.

Користуючись монопольним становищем, безконтрольністю органів державної влади, опираючись на олігархічні та етнічні зв'язки Коломойського, Григоришина, Суркіса з їх одноплемінником Зеленським, приватна шарашка олігархів почала самовільно, не погоджуючи зі споживачами їх послуг, замінювати вузли обліку електричної енергії, мотивуючи це їх некоректною роботою.

На прохання споживачів послуг надати підстави для заміни лічильників  та акти і протоколи їх некоректної роботи, які знаходяться на трансформаторних підстанціях, належних АТ «Полтаваобленерго», та які закриті замками АТ «Полтаваобленерго», відповідальні особи олігархічного монополіста відмовляються, посилаючись на усні команди керівництва.

За словами фахівців, вузли обліку електричної енергії, які пройшли параметризацію в кишенькових конторках Обленерго, уже запрограмовані на підвищений коефіцієнт споживання, що в подальшому збільшить нарахування в рахунках за спожиту електроенергію.

Олігархічна монопольна структура надала собі монопольного права на повірку вузлів обліку, фактично унеможлививши споживачу перевірити достовірність показників споживання електричної енергії, нарахованих монополістом.

Звертаємо увагу номінально державних органів з числа так званих правоохоронних структур, які утримуються за рахунок платників податків, на чергову схему крадіжки коштів з кишень споживачів.

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Полтава
Скарги фейкові, абоненти привиди, все це "не на часі" !
07.02.2023, 13:15
Позиція
Навіщо ще лізти у відверто токсичну і ганебну колаборацію з партнером «Газпрому»?
10:25
Позиція
«Я тимчасова, але ідея, яку я сповідую, — вічна, тому що це ідея Нації як самодостатнього суб'єкта світової історії»
20 липня, 13:35