Як колишній СБУшник очолив Закарпатську ОДА

Опінії
09.12.2022, 19:19
Як колишній СБУшник очолив Закарпатську ОДА

Фейсбук нагадує, з яким пафосом глава держави Андрій Єрмак торік відсвяткував Міжнародний день боротьби з корупцією

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Глибоко символічно, що саме в Міжнародний день боротьби з корупцією названо прізвище нового голови Закарпатської обласної державної адміністрації – ним став заступник начальника Головного управління «К» СБУ Віктор Федорович Микита.

Главк «К» – це той самий підрозділ Служби безпеки України, який організовує контрабандні потоки та трусить гроші з підприємців. Звісно, більш достойної кандидатури в Одного з Найвеличніших Лідерів Світу (с) не знайшлось.

За часи злочинного режиму Януковича Микита був заступником начальника головного відділу «К» Управління СБУ в Закарпатській області, де облаштовував усі контрабандні схеми, завдяки чому серед колег отримав прізвисько «Микита – італійські буси» (мається на увазі не намисто, а мікроавтобуси).

У цій ролі Микита приглянувся новій чесній владі і колишній заступник начальника Главку «К» Василь Пісний (до речі – куратор відомого борця за волю українського народу Стерненка) перевів Микиту в Запоріжжя, начальником головного відділу «К» обласного управління СБУ.

Після перемоги ще більш чесної та непідкупної влади Микита посів посаду заступника начальника Управління СБУ в Запорізькій області, де його примітив голова Луганської ОДА Сергій Гайдай.

Гайдай порекомендував Микиту главі державі Андрію Єрмаку, Єрмак перевів Віктора Федоровича в Центральне управління, заступником начальника Главку «К» і доручив організувати контрабанду бурштину.

Але виникнув скандал – Микита домовився не з усіма зацікавленими сторонами й при перетині кордону партії в 1 тонну бурштину напівдорогоцінне каміння було затримане.

Тим не менш, глава держави оцінив оперативну кмітливість Віктора Федоровича й тепер доручив йому ділянку роботу, з якою так і не зміг впоратись колишній начальник Департаменту контррозвідки СБУ Олексій Петров.

І це правильно: контррозвідникам можна довірити, хіба, вибухівку під автомобіль журналіста підкласти, а організувати нормальну контрабандну схему вони не здатні.

Читайте також:
Кримінал
Високопосадовці мін'юсту налагодили механізм одержання неправомірної вигоди від учасників виконавчих проваджень
09:35
Політика
Чому зельонський змінив керівництво Рахункової палати? Бо не дай боже аудитори побачили б що там було в збройних закупівлях Резнікова…
вчора, 17:57
Політика
Костусєв на пару зі своїм братом Георгієм Костусєвим-Муромцевим володіють розкішним готелем у центрі Праги за 5,4 млн євро.
вчора, 16:35
Опінії
Він саджає корупціонерів в тюрму, щоб не програти на полі бою. А у нас все як і раніше... Корупція вбиває. Навіть путін це зрозумів.
вчора, 15:16
Кримінал
Наразі встановлюється повне коло осіб, причетних до оборудки.
вчора, 15:02
Політика
Як бізнес-партнер Олега Кіпера будує елітну нерухомість на Буковелі
вчора, 11:25