Як колишній СБУшник очолив Закарпатську ОДА

Опінії
09.12.2022, 19:19
Як колишній СБУшник очолив Закарпатську ОДА

Фейсбук нагадує, з яким пафосом глава держави Андрій Єрмак торік відсвяткував Міжнародний день боротьби з корупцією

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Глибоко символічно, що саме в Міжнародний день боротьби з корупцією названо прізвище нового голови Закарпатської обласної державної адміністрації – ним став заступник начальника Головного управління «К» СБУ Віктор Федорович Микита.

Главк «К» – це той самий підрозділ Служби безпеки України, який організовує контрабандні потоки та трусить гроші з підприємців. Звісно, більш достойної кандидатури в Одного з Найвеличніших Лідерів Світу (с) не знайшлось.

За часи злочинного режиму Януковича Микита був заступником начальника головного відділу «К» Управління СБУ в Закарпатській області, де облаштовував усі контрабандні схеми, завдяки чому серед колег отримав прізвисько «Микита – італійські буси» (мається на увазі не намисто, а мікроавтобуси).

У цій ролі Микита приглянувся новій чесній владі і колишній заступник начальника Главку «К» Василь Пісний (до речі – куратор відомого борця за волю українського народу Стерненка) перевів Микиту в Запоріжжя, начальником головного відділу «К» обласного управління СБУ.

Після перемоги ще більш чесної та непідкупної влади Микита посів посаду заступника начальника Управління СБУ в Запорізькій області, де його примітив голова Луганської ОДА Сергій Гайдай.

Гайдай порекомендував Микиту главі державі Андрію Єрмаку, Єрмак перевів Віктора Федоровича в Центральне управління, заступником начальника Главку «К» і доручив організувати контрабанду бурштину.

Але виникнув скандал – Микита домовився не з усіма зацікавленими сторонами й при перетині кордону партії в 1 тонну бурштину напівдорогоцінне каміння було затримане.

Тим не менш, глава держави оцінив оперативну кмітливість Віктора Федоровича й тепер доручив йому ділянку роботу, з якою так і не зміг впоратись колишній начальник Департаменту контррозвідки СБУ Олексій Петров.

І це правильно: контррозвідникам можна довірити, хіба, вибухівку під автомобіль журналіста підкласти, а організувати нормальну контрабандну схему вони не здатні.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Виміри
Частина друга. Прокурорсько-поліцейське ОЗУ в Національному університеті "Полтавська політехніка"
09:04
Опінії
Мафіозний спрут опанував всю структуру держави. Від корупції не сховатися навіть у лавах Сил Спеціальних Операцій Збройних Сил України...
вчора, 20:17
Опінії
В Україні не існує захисту прав власності. Він є на папері, але на практиці власнику доведеться вчитися виживати в умовах Дикого Заходу.
31 травня, 09:35
Політика
Мати Федорова володіє мотоциклом, який розганяється до 100 км/год за 2,5 секунди
30 травня, 14:05
Кримінал
САП збирається оголосити в розшук звинуваченого в корупції депутата Трубіцина
30 травня, 07:35
Політика
Нового голову Верховного Суду Кравченка обрали 13 суддів, які взяли хабарі разом зі звільненим колишнім головою Князєвим, - Бутусов
27 травня, 12:15