Як псевдоактивісти нищать незалежність та суверенітет України

Опінії
10.12.2022, 10:31
Як псевдоактивісти нищать незалежність та суверенітет України

Жодних принципів, жодної мети покращення, жодного майбутнього ні країни, ні громадян у країні з ними не побудувати

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Останні декілька років не припиняєш дивуватись тій завзятості активістів та так званого с̶̶̶о̶̶̶р̶̶̶о̶̶̶с̶̶̶я̶̶̶т̶̶̶с̶̶̶к̶̶̶о̶̶̶г̶̶̶о̶̶̶ ̶̶̶"громадянського" суспільства з якою вони нищать незалежність та суверенітет України.

При цьому знаходячи собі підтримку серед не досить освічених, а часто просто неосвічених, безграмотних, скривджених, заздрісних осіб, які завжди шукають когось винного у їх особистих проблемах, які вони самі собі й створили та які не хочуть вирішувати.

Саме на таку масу глибоко нещасних та ображених вони й спираються, як це робилось сотні, а може й тисячі років. За цей час природа людини не змінилась. Історія вже неодноразово доводила, що для цих людей покращень не буде, буде тільки гірше, як до речі і відбувається.

Всі розуміють, що ці активісти просто маріонетки й після навіть п'яти хвилин спілкування з ними це стає очевидним кожному. Жодних принципів, жодної мети покращення, жодного майбутнього ні країни, ні громадян у країні з ними не побудувати.

Всі вони залежні від своїх іноземних господарів, які ними й керують, які їх годують і за рахунок яких вони існують.

Коли іноземці отримують чергову перемогу, вони їх утримання навіть навчились перекладати на українців як то Лещенко, Наєм, Абромавичус, Маселко, іноземні "наглядові" ради й багато інших, на мій погляд. Жодної користі від них немає, тільки шкода та витрати.

Як світова історія, так і історія України доводила, що тільки українці можуть побудувати власну, сильну й незалежну державу.

Жодному іноземцю не потрібна сильна і незалежна Україна, всі їх реформи направлені на знищення. Все за що вони брались, де прикладали свої зусилля ставало тільки гірше: медицина, освіта, армія, енергетика, транспорт,  переробна та легка промисловість, економіка, наука і т.д. Покращень немає ніде, тільки погіршення.

Тому, все це можна змінити тільки самим українцям, починаючи з очищення всіх органів влади від цієї хвороби, жорсткого контролю над будь-яким втручанням з зовні та чіткою метою побудови сильної та незалежної України.

От так і стають націоналістами)

Вірю у ЗСУ, незалежний суд та перемогу 💙💛

Читайте також:
Опінії
Молодь боронить своє право на спілкування українською мовою
11 березня, 12:37
Життя
У майбутньому людина розумна може перетворитися на людину розумово відсталу
09 березня, 12:22
Опінії
Втрати, бардак та провал у комунікаціях і зв'язках
09 березня, 10:02
Політика
Суд підприємця за те, що той нібито незаконно продавав електроенергію від генератора
17 лютого, 11:02
Полтава
Духовна колиска України давно стала клоакою, де здоровий глузд і моральні цінності не у пошані. Жителі попри війну чубляться через історію.
12 лютого, 08:54
Світ
Чи знали ви, що більшість детективів пишуть люди, які ніколи не стикалися з формальдегідом. Ні? Тоді розповімо у чому справа....
10 лютого, 16:30