Як реформовані українські прокурори скуповують нерухомість за кордоном

Опінії
24 лютого, 10:44
Як реформовані українські прокурори скуповують нерухомість за кордоном

Дружина заступника генпрокурора навесні 2022 року вивезла з України 3 890 902 грн для придбання нерухомості в Туреччині.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Є три речі, на які можна дивитись постійно: як тече вода, як горить вогонь і як реформовані українські прокурори скуповують нерухомість за кордоном.

Вся країна на минулому тижні дізналась, що навесні 2022 року тоді ще заступник керівника Одеської обласної прокуратури, а нині — заступник генерального прокурора та гаманець генпрокурора Костіна — Дмитро Вербицький всрався від російського вторгнення та розмірковував втекти з України до Туреччини.

З нагоди бурхливого обговорення цієї події хочу звернутися до пана Вербицького.

Дмитре Анатолійовичу, Ви вже придумали, як будете пояснювати яким чином ваша дружина Вербицька Вікторія Василівна навесні 2022 року вивезла з України  3 890 902 гривень (це понад 110 000 євро на той час) для придбання нерухомості в Туреччині?

Справа в тому, що директор ДБР Олексій Сухачов (який шалено хоче бути генеральним прокурором) вже заніс на Банкову матеріали, в яких значиться, що дружина Вербицького не декларувала таких коштів.

А мати Вербицького (Валентина Андріївна) звичайна пенсіонерка і не мала офіційного доходу для накопичення 133 000 доларів США, які вона в березні 2022 позичила невістці (це відображено в деклараціях подружжя Вербицьких).

А оскільки Костін вже готується до дипломатичної служби у Великобританії, про яку давно й палко мріє, то мої попередження про можливий переїзд Вербицького до діда Лукʼяна стають все ближчими й реальнішими.

Читайте також:
Політика
Хто заробляє на виконанні фортифікаційних робіт в Запорізькій області?
вчора, 11:31
Політика
Українські перевізники опублікували спільну заяву щодо спроб вплинути на функціонування системи є-Черга.
вчора, 09:13
Кримінал
Аудиторська компанія AC Crowe Ukraine зафіксувала відтік активів на суму понад 1 мільярд 342 мільйони 900 тисяч гривень.
19 квітня, 09:28
Політика
Історія з поверненням на посади через суд митників-корупціонерів вже перетворюється на анекдот.
18 квітня, 10:37
Кримінал
Термін попереднього запобіжного заходу уже закінчився, а нові зобов’язання на нього не наклали.
17 квітня, 17:25
Політика
Після зміни керівництва у вітчизняному Міністерстві оборони було виявлено діри у бюджеті. Казнокради готували країну до здачі РФ.
16 квітня, 20:38