Як Зеленський у гілках влади заплутався

Як Зеленський у гілках влади заплутався
Фото: Associated Press

На сайті президента України 5 листопада 2019 року вміщено перелік завдань, які Володимир Зеленський роздав міністрам.

Зокрема «міністру інфраструктури України Владиславу Криклію Президент поставив завдання до кінця поточного року забезпечити видачу дозволів на міжнародні перевезення вантажів та рух негабаритних транспортних засобів виключно в електронній формі…»

Друзі, передайте, будь ласка, пану Зеленському, що він не є керівником виконавчої влади й не може роздавати вказівки та завдання міністрам. А якщо він все ж таки вирішив самочинно присвоїти собі додаткові повноваження, то йому варто знати, що дозволи на перевезення вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні (саме так правильно називаються ці документи) існують ВИКЛЮЧНО в паперовій формі й надходять в Україну в результаті обміну з іншими країнами на підставі двосторонніх угод.

Джерело

Відомий журналіст, публіцист і блогер, який прославився своїми журналістськими розслідуваннями і гучними політичними статтями.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
У березні 2014 року відбувалася окупація Криму і починалася російська агресія на сході України.
11:28
В цю суботу в Сочі зустрінуться президенти Російської Федерації та Республіки Білорусь.
09:50
Влада, того не очікуючи, вивела на чисту воду та загострила увагу суспільства до земельних відносин, до корупції в земельній сфері і до тіньового використання земель.
09:26
Профспілки Полтавщини, які все ще є найбільшою громадською організацією і чия структура партійним штабам лише сниться, об'єднують близько 200 тисяч членів.
08:54
Просимо до експерименту, панове. Ось вам номер абонента Водафоне Зеленського Володимира Олександровича: 050 321 55 64. Телефонуєте? І що? А те, що ви – не Скабєєва.
вчора, 20:52
Верховна Рада прийняла у другому читанні президентський законопроект щодо «вдосконалення діяльності Державного бюро розслідувань».
вчора, 17:51