Які поради може дати ухилянт?

Позиція
09.11.2023, 19:55

Зеленський, який чотири рази ухилився від можливості бути воїном, розповів про сакралізацію смерті воїна.

Зеленський звернувся до студентів мексиканських університетів. Він намагався пояснити студентам мексиканських університетів, у чому різниця між Україною та рф.

«У чому різниця між Україною та росією? Коротко і влучно це описують слова одного з національних героїв Мексики Еміліано Сапата – краще померти стоячи, ніж жити на колінах. Краще смерть воїна, аніж життя раба. Українці б’ються за те, щоби бути вільними, росіяни воюють за те, щоб поневолити інший народ. Війна продовжується на нашій землі, російська армія вторглася в Україну, спалює наші міста та села, народ України б’ється за свободу ціною власних життів» — сказав ухилянт Зеленський.

Рефлексії Зеленського, Єрмака, Арестовича, Буданова, Тищенка, в яких вони позиціонують себе в ролі Термінаторів, схоже, що мають під собою якісь чудернацькі галюциногенні препарати, або стійку психіатричну природу.

Не зрозуміло тільки, на яких ідіотів розраховані відео, зняті продакшеном Зеленського за кошти платників податків воюючої країни?

Блазень, який у лютому 2022 року здав частину території ворогу, який чотири рази ухилявся від служби в ЗСУ, звертається до мексиканських студентів з проповідями на філософську тему життя і смерті.

Звідкіля знати суфлеру, з якого зчитує текст дешевий актор, як краще жити, і як краще померти?

Нагадаємо цьому дешевому актору, що тему життя і смерті своїм Чином розкрили 300 спартанців на чолі з царем Леонідом, 49 ронінів із Ако, 12 мільйонів замучених голодом українців, десятки тисяч полеглих українських Героїв російсько-української війни.

А блюзнірство чотири рази ухилянта і зрадника на тему колоніальної залежності нагадує показовий виступ бидлокварталу після розправи Коломойського над Гонтарєвою. Горіла хата палала, чи не так, Вова Зеленський?

Схоже, що Зеленський, який побачив у мінусових рейтингах власне майбутнє, намагається будь-що, користуючись можливістю безкоштовної(читай, оплаченої коштом платників податків воюючої країни) реклами, завоювати своєю акторською грою серця мексиканських студентів.

А колоніальну залежність Київська Русь отримала, коли відмовилася від віри своїх предків.

Коли прийняла, ціною втрати третини знищених  поселень, релігію рабів, з єдиним «богообраним народом», і ним були не прото українці.

Коли річки стікали кров'ю знищених на смерть слов'ян, а згарища поселень  з тілами загиблих рідновірів дотепер нагадують ціну, сплачену за власну свободу.

Мушу нагадати Зеленському, що свобода визначає людину власником своєї Долі. Долі жити, чи Долі вмерти. Людина вільна, а не Зеленський, визначає, коли жити, і сама визначає бажання смерті.

І я певен, що резервація замість країни, яку будує Зеленський разом з нащадками катів українського народу, втратить свої віртуальні і побудовані забори під час національно - визвольної боротьби українського народу.

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Політика
Зеленський підписав указ про призначення нового начальника Управління державної охорони
вчора, 17:35
Політика
Після потужного прориву «Кварталу 95» у Швейцарії блазні з Банкової взялися множити «успіхи» на дипломатичному напрямі. Згадали за Болгарію.
20 червня, 19:23
Опінії
«Слуги урода» не припиняють руйнувати енергетичну систему держави. Фактично, вони свідомо підігрують російським загарбникам.
19 червня, 20:35