Забагато яєць навіть для кварталу

Опінії
29 січня, 12:25
Забагато яєць навіть для кварталу

Забагато яєць навіть для кварталу

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Яєчна тема – нон стоп. Бо й останньому лоху видно – тайський вояж Каклєти є відволікаючим маневром слуг від уваги до яєць по 17. За мегатонну.

Гляньте, якими перезбудженими стоять усі зелені гілки влади! Стефанчук на Корані, Біблії і Протоколах сіонських мудреців забожився, що не видавав бабла на закордонні витрати «самопроголошеному дипломату».

Кулеба терміново вилетів до Хошіміна розстрілювати персонал посольства за самовільну організацію нелегальної авдієнції Каклєти у дев'ятого нащадка останньої імператорської династії Нгуен щодо поставок в'єтнамок (тапочки ADIDAS Сланці Чорні) для ЗСУ. 

Арахамію бачили, як він на колінах заповзав до офісного прихатка з печаткою партії «СН» в зубах. Бубонів: «Честь імєю. Миколи не знаю».

Каклєта з яйцями – очевидна підводка нелоха-45 до виголошення карколомного гундосика про героїку боротьби кварталу з божевільним крилом своєї політсили (яка, у біса, політика?, яка – сила?!!). Вже четвертий рік суцільне божевілля…

Неважко передбачити контекст наступного виходу Найвеличнішого Пікселя на публіку: «Ви що, дорогі мої громадяни, подуріли?! Який Соледар, Вугледар, Бàхмут? Вдаримо яйцями по каклєтах!». 

«Миколу по-тайськи» скинули, як баласт з потерпаючого корита. Не Самому ж стрибати.

Читайте також:
Політика
"Слугам неукраїнського народу" до вподоби зберігати успадкований від попередників устрій, де громадяни – керований охлос, а вони – патриції.
21 березня, 19:52
Політика
Телеканали підняли розцінки на 25% у порівнянні з минулим роком
21 березня, 12:41
Опінії
Політично стурбовані громадяни бідкаються, що, мовляв, глава держави Андрій Єрмак оточив себе усілякими пройдисвітами
17 березня, 10:35
Політика
В Офісі Президента Голобородька як вогню бояться українських захисників. Голова держави Андрій Єрмак укотре зробив "хід конем".
14 березня, 21:08
Політика
Тепер нагороджена Будановим "Ксюша Манекен" зможе себе проявити в статусі послиці в одній з африканських країн.
14 березня, 14:39
Опінії
Все вказує на вибірковість та навіть корупційність санкцій на гральному ринку
12 березня, 14:35