Забагато яєць навіть для кварталу

Опінії
29 січня, 12:25
Забагато яєць навіть для кварталу

Забагато яєць навіть для кварталу

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Яєчна тема – нон стоп. Бо й останньому лоху видно – тайський вояж Каклєти є відволікаючим маневром слуг від уваги до яєць по 17. За мегатонну.

Гляньте, якими перезбудженими стоять усі зелені гілки влади! Стефанчук на Корані, Біблії і Протоколах сіонських мудреців забожився, що не видавав бабла на закордонні витрати «самопроголошеному дипломату».

Кулеба терміново вилетів до Хошіміна розстрілювати персонал посольства за самовільну організацію нелегальної авдієнції Каклєти у дев'ятого нащадка останньої імператорської династії Нгуен щодо поставок в'єтнамок (тапочки ADIDAS Сланці Чорні) для ЗСУ. 

Арахамію бачили, як він на колінах заповзав до офісного прихатка з печаткою партії «СН» в зубах. Бубонів: «Честь імєю. Миколи не знаю».

Каклєта з яйцями – очевидна підводка нелоха-45 до виголошення карколомного гундосика про героїку боротьби кварталу з божевільним крилом своєї політсили (яка, у біса, політика?, яка – сила?!!). Вже четвертий рік суцільне божевілля…

Неважко передбачити контекст наступного виходу Найвеличнішого Пікселя на публіку: «Ви що, дорогі мої громадяни, подуріли?! Який Соледар, Вугледар, Бàхмут? Вдаримо яйцями по каклєтах!». 

«Миколу по-тайськи» скинули, як баласт з потерпаючого корита. Не Самому ж стрибати.

Читайте також:
Війна
Своїм свята і гастролі, а українців в окопи.
08 грудня, 13:05
Політика
На планеті майже 200 країн і всі вони мають свої власні проблеми і свій внутрішній порядок денний. Ми не в центрі світу.
07 грудня, 20:30
Політика
Чому шкідникам державного масштабу дозволено обливати брудом наших захисників? Очевидно, що цим процесом керують із Банкової.
06 грудня, 19:01
Опінії
Не люблять вони нашого президента...
03 грудня, 10:28
Позиція
У рамках передвиборного туру Зеленський відвідав метро-школу в Харкові, де для зустрічі з ним дітям одягнули піонерські «галстуки»
02 грудня, 11:40
Політика
Арестович не сказав, коли повернеться в Україну, проте похизувався багаторічною дружбою із Залужним.
24 листопада, 18:00