Залякування керманичів РФ набувають форми вербально-емоційної конвульсії

Опінії
27 січня, 18:00
Залякування керманичів РФ набувають форми вербально-емоційної конвульсії
Фото: Facebook

Керівні особи РФ додають вищих градусів у справі інформаційного нагнітання щодо розширеного формату бойових дій на теренах України.

Видавець, політв'язень, публіцист, речник НВР "Правий сектор"

Обговорюючи перспективу "великої війни" більшість експертів схиляються до думки, що вона може мати місце після завершення Олімпійських ігор 2022 у Пекіні. У світових медіа з'являється дедалі більше повідомлень про те, що президент КНР – Сі Цзіньпін надав Владіміру Путіну неформальний сигнал про недоцільність проведення будь-яких військових активностей на теренах України у період Олімпіади.

Адже це переорієнтує увагу світових медіа на арену збройного протиборства.

Втім, уже зараз представники кремлівської верхівки вдаються до погрозливих заяв, посилюючи у такий спосіб тиск на Україну. Так, генеральний секретар "Единой России", Андрій Турчак днями заявив про доцільність надання військово-технічної підтримки так званим "Л/ДНР".

«Росія повинна надати підтримку республікам у вигляді поставок окремих видів озброєння», – підкреслив російський політик. При цьому варто зазначити, що Турчак є одним з кураторів офіційного кремля, котрий "веде питання" недореспублік і впродовж останнього року двічі відвідував окуповані території.

Паралельно з цим гострі погрози на адресу офіційного Києва озвучив інший прихвостень російського диктатора, заступник голови комітету Держдуми з питань оборони та очільник організації "Бойове братерство", Дмитро Саблін. Зацитуємо і його:

«Підтримую позицію Турчака. Поставка озброєння Донецьку та Луганську стане мірою, яка знизить напруження і продемонструє необхідність мирного рішення. Ну а в тому випадку, якщо хтось, як інший клієнт Заходу, Саакашвілі, захоче напасти на мирних людей в Донецьку і Луганську, він дізнається, якою є на смак його краватка».

Інший депутат Держдуми, санкційний генерал-полковник ЗС РФ, екскомандувач Північно-Західного військового округу, виконавець і командувач операції з анексії Криму, фігурант справи збитого літака МН-17, Андрій Картопалов сьогодні висловився, що «Путін прийме рішення щодо поставок зброї в "Л/ДНР" після доповіді генштабу». Також він додав, що «президент РФ спочатку вислухає доповіді Гєрасімова і Шойгу, перед тим як відправити нове озброєння на Донбас».

Як бачимо, заяви представників "фракції війни" на Росії вочевидь підвищують ступінь наелектризованості ситуації й це лишає за Путіним єдиний механізм шантажування України та Західного світу. Сьогодні, як ніколи, прибічники ведення розгорнутої війни з Україною почуваються у Кремлі більш ніж комфортно.

Проте зворотний бік цих заяв викриває безвихідь путінського режиму. Адже неможливість дієво впливати на ситуацію лишає головному кремлівському блефологу зброю у вигляді істеричних вербальних пасажів шісток президентської адміністрації.

У цьому контексті годі знайти більш влучної вижимки життєвої мудрості, котру вміщує досвідна формула: «Собака бреше, а караван іде».

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Світ
Поки в Україні за свободу воюють представники пригноблених московією фіно-угорських народів, кремлівські спецслужби зачищають тили.
15 травня, 09:18
Світ
Необільшовицький режим росії, встановлений кремлівським бункерним щуром, продовжує масово знаходити "нацистів" серед сусідів.
04 травня, 19:02
Війна
Дмітрій Кісільов знову засвітився на інформаційній передовій
03 травня, 14:48
Війна
Приготування до улюбленого, сакрального свята всіх путіністів – "9 травня" – цьогоріч триває без колишнього розмаху і пафосу.
30 квітня, 20:24
Війна
"Чому на територіях, зайнятих проросійськими військами, був "геноцид", а з іншого боку люди жили — не тужили..."
30 квітня, 16:35
Війна
Після зриву постачання кокаїну, з фантазією на московії проблеми...
29 квітня, 13:05