Здуріли повністю?

Опінії
15.11.2023, 17:23
Здуріли повністю?

Російська агентура досі сидить у владних кабінетах, а СБУ відкрила кримінальну справу на Ірину Фаріон, яка захищає українську мову.

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Країна кишить агентурою... а вони відкрили справу на професора  Української філології за послідовний захист української мови, культури, честі та гідності?

Здуріли повністю?_1

....як мінімум Шарій, Арестовіч, Гардон, Бойко, Бужанский, Ківалоф, Портноф, Вовк, Дмитрук, практично вся фракція ОПЗЖ, практично вся фракція Відновлення України, багато хто у фракції СН, практично весь апарат УПЦ МП, практично всі екс-риги — це все це бл%дство вільно собі гуляє.

Здуріли повністю?_3

...і все це бл%дство вільно та активно пропагує малоросійщину і українофобство як мінімум. Якщо покопати глибше, то там таких чортів!

....містами катають москвороті блогери слухаючи московитську попсу, а на Єдиному Марафоні «харошие рускіє» і журналізди Мураєва/Медвдєчука, іліта тусить у нічних клюбах? 

Країною таки повзе тотальний сором.

Читайте також:
Політика
Як керівнику Нафтогазу «щастить» в НАБУ
20 червня, 15:00
Опінії
Вона особисто була присутня на зустрічі Мєдвєдєва, Бойка, Медведчука в Москві в 2019 році та працювала на Шарія.
17 червня, 18:24
Політика
Позаконституційний хазяїн віників і тряпок з Банкової будує чергові плани.
15 червня, 17:31
Війна
За ці ж кошти можна було захистити значно більше територій.
14 червня, 09:29
Світ
Після призову юнаки не зможуть вступити до вищих навчальних закладів, доки не завершать службу.
13 червня, 18:43
Опінії
На переговорах, судячи з заяви Лаврова, для «представників російської культури в Україні» вимагатимуть обов'язкові квоти в органах влади
13 червня, 17:28