Зе-команда не хоче розголошувати правду про «Вагнергейт»

Опінії
21.09.2021, 11:37
Зе-команда не хоче розголошувати правду про «Вагнергейт»
Фото: 24 Канал

"Слуги народу" наче як по команді з Офісу президента пручаються незалежному розслідуванню спецоперації щодо ПВК "Вагнер".

Народний депутат України VIII скликання

Уже вчетверте керована з Банкової депутатська Тимчасова слідча комісія у справі витоку секретної інформації в Москву. Деякі її члени навіть навмисно припиняють заслуховувати колишнього начальника Головного управління розвідки Василя Бурбу.

Нагадаю, що саме Василь Бурба доповідав Володимиру Зеленському про операцію, а після її провалу вимагав почати перевірку всіх, кому було відомо про операцію. Зокрема, він хотів, щоб на поліграфі перевірили його самого, Єрмака, Демченка та Машовця.

Зеленський тоді жодних рішень про перевірку не ухвалив, а Бурбу було звільнено. Його виселили з дому, позбавили державної охорони та документів прикриття.

Напередодні зняття охорони з Василем Бурбою розмовляв представник Зеленського. Він і запропонував Бурбі стати послом України в Австралії в обмін на публічне спростування скандалу з "вагнерівцямі", відмову від інтерв'ю і будь-якої співпраці з розслідувачем "Беллінгкет" Христо Грозєвим.

Як бачимо, підкупити розвідника не вдалося і сьогодні він вкотре намагався дати показання ТСК. Але коли Василь Бурба дійшов до надзвичайно важливої частини своєї доповіді, Комісія вирішила терміново оголосити перерву до завтра без пояснення причин.

Хоча причина зрозуміла – члени ТСК не хочуть чути доповідь і приєднувати до справи свідчення розвідника, який налаштований довести справу до кінця. Але інформація все одно рано чи пізно стане відомою широкому загалу.

Власне, як і прізвище державного зрадника теж стане відомим.
 
Читайте також:
У вирішальний момент виявляється, що в Україні немає президента
вчора, 18:31
Необхідне пояснення до термінів у заголовку: "входини" – перезавантаження судової системи, "до холодів" – до зачистки зеленої цвілі.
вчора, 08:37
Або про черговий викид найвеличнішого ряженого...
17 січня, 08:33
Азербайджанський досвід реформування армії
16 січня, 17:43
Росіяни схильні переоцінювати свої можливості та недооцінювати наші
16 січня, 15:45
Ось уже майже 3 роки як національна безпека України стагнує. А все тому, що Зе-влада систематично знищує оборонну галузь.
15 січня, 13:04