Зеленський мусить публічно вибачитися за зрадника Олексія Ковальова

Опінії
09 червня, 09:07
Зеленський мусить публічно вибачитися за зрадника Олексія Ковальова
Фото: Facebook

Інакше, який із Володимира Олександровича Президент України чи тим паче Верховний Головнокомандувач Збройних Сил?!

Голова Центру досліджень політичних цінностей

Щодо зрадника народного депутата України Олексія Ковальова... Ну, став зрадником, але ж зрадників в українських лавах, на жаль чимало.

З 2014 року і по сьогодні проявляються. Тá зрадники – це відверті вороги, з ними слід нещадно боротися, як і з російсько-фашистськими окупантами.

От чого хотілося б: це почути слова вибачення, не від зрадника. Зрадник Ковальов вважає, що "спіймав Бога за бороду" і облизує окупантську владу.

Хочеться почути слова вибачення від тих, хто рекомендував Олексія Ковальова у депутати Верховної Ради. Хтось же його туди тягнув?

Ну, не політичний же це був самородок, який завдяки політичній позиції потрапив у політику! Хтось його туди рекомендував і протягував.

Вважаю, що у цих людей має стати моральних сил вибачитися за цей "вибір". Зрадники – це відверто зло, це те, що ми бачимо.

А от чого ми не бачимо, а воно досі є? Не буде "роботи над помилками" – зло повторюватиметься, а у політиці мають бути люди з принципами, проте не цинічно-безпринципні, які шукають лише власну вигоду, як "слуга" Ковальов.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Світ
Французькі правоохоронці мусять знайти виконавців замаху на життя сина другого президента Чеченської Республіки Ічкерія Аслана Масхадова.
07 липня, 18:01
Полтава
Поліціянти відмовилися вносити до ЄРДР інформацію про кримінальні правопорушення у "преміум" фітнес-клубі Вітамін
20 червня, 11:45
Світ
Панування наркокартелів, шалена корупція, бездіяльність правоохоронців і судів стали буденністю для батьківщини нащадків ацтеків і майя.
20 червня, 09:08
Полтава
"Преміум" заклад відмовляється надавати клієнтам договори про надання послуг, змушуючи їх підписувати правила якогось ефемерного клубу
15 червня, 14:31
Виміри
ГУНП в Полтавській Області та УСБУ в Полтавській області намагаються змусити "Останній Бастіон" замовкнути
04 квітня, 15:07
Війна
Він намагався проникнути на контрольовану Україною територію
16 лютого, 14:51