Зеленський продовжує вбивати прокурорські цвяхи у труну антитрасту

Опінії
23.12.2023, 14:15
Зеленський продовжує вбивати прокурорські цвяхи у труну антитрасту

Мої нові співчуття колективу Антимонопольного комітету.

Журналіст і засновник проекту “Наші гроші”

Кілька місяців тому давня подружка Зеленських Ольга Піщанська звільнилась з АМКУ і зараз проходить ініціацію на голову Рахункової палати.

Що в Антимонопольному було недобито під її чутким керівництвом – віддали під керівництво Павла Кириленка. Це колишній голова Донецької обладміністрації, який раніше багато років працював в Генпрокуратурі.

Сьогодні Зеленський призначив заступником Кириленка в АМКУ його колишнього заступника з Донецької обладміністрації Максима Сандигу. Який теж працював з Кириленком раніше в Генпрокуратурі.

Тобто тепер дві топ-особи в АМКУ – це прокурори. Протокол, підпиздес, здавайся.

Ще раз – наші співчуття співробітникам Антимонопольного комітету, які зберегли в собі відчуття антитрасту і інтелектуальної роботи з тонкими матеріями.

Читайте також:
Опінії
Родина екссудді Вищого господарського суду Карабаня за останні роки набула майна на понад $2,5 млн, — Bihus.
16 червня, 13:42
Політика
Коли вибори проводити не хоче, а масові гулянки для охлосу будь ласка.
14 червня, 14:46
Опінії
Як українцям продають політичні маніпуляції під виглядом соціології.
09 червня, 18:26
Опінії
Кажуть, усе нове — це добре забуте старе.
09 червня, 08:29
Опінії
А КОЛИ ПОЧНЕМО ЗНОСИТИ ОПЕРУ ТА НАЦБАНК?
07 червня, 13:45
Опінії
Країна декоративних менеджерів: хто керує Україною під час війни.
05 червня, 18:05