Зеленський збагачується на крові

Опінії
01.11.2024, 15:06
Зеленський збагачується на крові

Зеленський отримав дохід від Мінфіну – понад 4 млн грн з військових облігацій.

Письменник, блогер, історик-дослідник, журналіст

Помилуйтеся яку красу мені принесла стрічка новин!

Зеленський збагачується на крові_1

Я правильно зрозумів? Зеленський збагачується на крові?

У час коли країна веде важку війну, він збільшує статки коштом держави якою керує — і все це під байки про те як вони на Банковій мівіною давилися? Цікаво, а чи нема тут використання службового становища з метою наживи — президент точно знає стан справ у Мінфіні!

Взагалі, де всі Бігуси, Іванови, Петрови, Мосейчук та інші Гладких? Їм тявкати дозволено виключно в бік Порошенка? А чому мовчить «жахливо переслідувана» «Українська правда»? Пані Мусаєву в ОПУ знову шашличком пригостили?

До речі, а почуємо ми колись відповідь на питання — скільки грошей отримує ЗЕ за трансляцію серіала «Свати» у Росії  за три роки — і на що він ті кошти витратив?

Читайте також:
Опінії
Несправедливість стає фундаментом державної політики.
16 червня, 12:05
Політика
Безумовно, коштом платників податків. Допоки?
16 червня, 10:11
Політика
40 мільярдів забрали з виробництва зброї та перекинули до Резервного фонду.
15 червня, 15:45
Політика
Українці прокоментували походеньки Голобородька Європою.
07 червня, 18:44